Jelenlegi hely

Zsibvásár és Zsibongás a Létrában

Időpont: 2024. március 9. szombat 14:00-19:00
Helyszín: Létra Udvar, Pécs, Vince utca 15/b

Itt a megfelelő alkalom, hogy megszabadulj a felesleges cuccoktól / beszerezd azokat amikre már régóta vágytál - ráadásul egy remek hangulatú délután keretében, a Létra udvarán.
 

Felhalmoztál egy csomó mindent, ami csak a helyet foglalja? Vagy éppen úgy döntöttél, hogy stílust váltasz és kellene az alaptőke az új ruhatárhoz? Szereted a csecsebecséket, de a kedvesed nem annyira?

VAGY

jobban szereted a használt cuccokat, mert környezettudatos vagy? Keresed a ritkaságokat? Itt a megfelelő alkalom, hogy megszabadulj felesleges cuccoktól / beszerezd azokat amikre már régóta vágytál - ráadásul egy remek hangulatú délután keretében, a Létra udvarán.

A helyszín továbbra is a Létra közösségi ház zárt udvara, ami ennek apropóján kinyítja a nagy barna kapuját. A helyszínt a Burgers&Wheels és a Vince Patak Regatta rendezvények miatt bizonyára sokan ismeritek.

A kínálat - terveink és szokás szerint - mindenféle használt motyóból fog állni (ruházat, kiegészítők, használati tárgyak, könyvek, lemezek, kis elektronikai kütyük, stbstb), illetve igyekszünk azért egy-két pécsi különlegességet is elhelyezni az udvarban. A hidratálásról és a kávéról a Limonádé Stand gondoskodik!

Mivel mi sem szeretünk nagyon szemetet gyártani, ezért ha meglátogatod az eseményünket, szuper, ha hozol magaddal saját poharat a limonádénak, és vászonszatyrot a vásárfiának!

Bővebb információ ITT

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére