Jelenlegi hely

Baba elsősegély - szülésfelszítő személyesen a Candado Mozgásstúdióban, vagy online

Időpont: 2024. március 2. (szombat) 10.00-14.00
Helyszín: Candado Mozgásstúdió  Iparosház. 2. lépcsőház földszint (Pécs, Rákóczi út 24.)

A hasfájástól az újraélesztésig...

A beszélgetést Dr. Mammel Barbara vezeti, aki a Pécsi Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikán dolgozik.

  • Újraélesztés
  • Gyakorlási lehetőség babán
  • Számos gyermekbetegségről lesz szó

- Mit tegyünk, ha riaszt a légzésfigyelő?
- Teendők lépésről lépésre az újszülött újraélesztése során
 - félrenyelés
- lázas állapot esetén mi a teendő
- az első évben megjelenő bőrjelenségek
- betegségek
- hasfájás stb..

Kérdezhettek Barbitól, aki szakmailag és emberileg is sokban hozzájárulhat az első időszak kételyeinek eloszlatásában, a biztonságérzet javításában.

Jelentkezni: Üzenetben a várandós torna és szülésfelkészítés Pécs oldalon vagy Telefonon: 70/395-28-61

A részvétel díja: 7000 Ft/fő

Az előadás kb 2 óra és személyes találkozó lesz!

Aki inkább online hallgatná meg az előadást, kérem külön jelezze! Ennek díja 10.000 ft, függetlenül, hogy hányan nézik meg az előadást és 1 hetes hozzáférés biztosított!

Helyszín: Candado Mozgásstúdió Iparosház. 2. lépcsőház földszint
(Pécs, Rákóczi út 24.)

Várunk minden kismamát és kispapát! 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

5 apró szokás, amitől kiegyensúlyozottabb lesz a családi élet

5 apró szokás, amitől kiegyensúlyozottabb lesz a családi élet

Van, amikor minden egyszerre történik: a gyerekek beszélnek, a táska nincs bepakolva, a vacsora odakozmál, és persze épp akkor csöng a telefon. Ilyenkor a „kiegyensúlyozott családi élet” kifejezés leginkább egy távoli álomnak tűnik. Pedig nem a nagy, drámai változások segítenek, hanem azok az apró szokások, amik csendben, lassan átrendezik a napjainkat.
5 dolog, amit a természet jobban tanít, mint bármelyik iskola

5 dolog, amit a természet jobban tanít, mint bármelyik iskola

Gyerekkorunkban magától értetődő volt, hogy kint játszunk. Faleveleket gyűjtöttünk, kavicsokat raktunk sorba, vagy csak lestük, ahogy a hangyák jönnek-mennek a járdán. Ma sok gyerek idejének nagy része zárt térben telik: iskola, otthon, képernyő.
A női termékenység titkai

A női termékenység titkai

A fogantatás és a születés misztérium. Ma már mintha ezt elfelejtettük volna. Mintha a nők már nem bíznának a testükben és abban, hogy képesek egy gyermeket a világra hozni. Egyre inkább támaszkodnak a külső hatásokra, orvosi segítségre. A külső hatások miatt is, hiszen a társadalom nyomása és a stresszes környezet egyáltalán nem segít a nyugodt gyermekvállalásban. Sok nő egyre később, gyakran csak a negyvenes éveiben jut el oda, hogy megtalálja a megfelelő párt, akivel családot alapítana, és biztos egzisztenciát is tud maga mögött. A testünk ilyenkor még alkalmas a babavállalásra, de nem mindegy hogy addig hogyan éltünk. Mit történt testünkkel, lelkünkkel.
Egészséges őszi sütik bűntudat nélkül

Egészséges őszi sütik bűntudat nélkül

Az ősz a sült alma, az illatos fűszerek és a sütőtök szezonja nálam, főleg, ha már kint beköszönt a csípős idő. Ilyenkor egy házi sütemény nem csak a testet, de a lelket is felmelegíti. Mit süssünk, ha az őszi ízek élvezete mellett az egészség is fontos szempont számunkra?
Ugrás az oldal tetejére