Jelenlegi hely

Advent Kisharsányban a Góréban

Időpont: 2023. december 16. szombat 17:00
Adventi vásár, forralt bor és sült gesztenye, adventi kézműves Manó műhely a gyerekeknek (művészi mécsestartók és karácsonyi ajtódíszek készítése), hagyományos népi játékok.

Az ünnep közeledtével, amikor a várakozás izgalma lassan betölti a szívünket, szeretettel hívunk és várunk mindenkit 2023. december 16-án a Góré Adventi programjaira!

Programok a Góré teraszán:

- Adventi vásár
- Forralt bor és sült gesztenye

Programok a Szent György Kúriában:

- Adventi kézműves Manó műhely a gyerekeknek (művészi mécsestartók és karácsonyi ajtódíszek készítése)
- Hagyományos népi játékok

Márai Sándor szavaival élve: "Van-e érzés, mely forróbban és sejtelmesebben megdobogtatja az emberi szívet, mint az ünnep és a várakozás izgalma?"

Ha nem tud velünk ünnepelni ezen a napon, de szeretné átélni a Góré varázsát más alkalommal, vagy maradandó élményt ajándékozna szeretteinek, kérjük, nézzen körül a Góré Webshopban, vagy foglaljon asztalt későbbi időpontra!

Bízunk benne, hogy részesei lesznek az Adventi készülődésünknek és reméljük, együtt ünnepelhetünk december 16-án!

Helyszín: Góré Étterem és Szent György Kúria - Kisharsány, Kossuth utca 13.

BŐVEBB INFORMÁCIÓ ITT!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére