Jelenlegi hely

Adventi Retro Könyvvásár a Retro Könyvudvarban

Időpont: 2023. december 2. szombat 13:00–18:00
Ünnepi hangulatba öltöztetjük a Retro Könyvudvart! A színpadon hatalmas könyvkarácsonyfa retro világítással!

Minden adventi szombaton megújuló könyvkínálat! 
A rossz időjárás miatt a Retro Könyvvásár egy újabb résszel bővült, ami a Retro Könyvlépcső nevet kapta. A fokokat teletették könyveket tartalmazó dobozokkal, találd meg régóta keresett kedvenc könyveidet!
Helyszín: Belvárosi Fiókkönyvtár és Ifjúsági Tanuló Tér, Retro könyvudvar (Pécs, Király u. 9.)

"Jöjjön a Király Udvarba! Kerüljön retro hangulatba!"

További információ:
Márkus István
E-mail: markus.istvan@csgyk.hu
Telefon: +36 72 501 500 / 28035
Facebook oldal: www.facebook.com/retrokonyvvasar

CIKK A KÖNVVÁSÁRRÓL ITT.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Szeptember 21-én a világ a hála világnapját ünnepli. Első hallásra talán furcsán hangzik, hogy egy külön napot szánunk ennek az érzésnek, pedig ha jobban belegondolunk, kevés dolog van, ami ennyire képes átalakítani a mindennapjainkat.
Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Szeptember 5-én a világ minden táján a jótékonyságot ünneplik. Ez nem egy „nagy szavakból álló” ünnep, hanem inkább emlékeztető: mindannyian képesek vagyunk jobbá tenni valakinek a napját, néha egészen apró dolgokkal.
Támogatás a gyermekvállalás útvesztőjében

Támogatás a gyermekvállalás útvesztőjében

Sok pár életében elérkezik az a pillanat, amikor úgy érzik: készen állnak arra, hogy bővüljön a család, és gyermek érkezzen az életükbe.
A háziasszonyok dicsérete

A háziasszonyok dicsérete

Valójában mit jelent háziasszonynak lenni? Ha be tudnánk lesni az emberek fejébe, hogy valóban az őszinte véleményüket kapjuk meg, akkor valami ilyesmit találnánk: sütni-főzni, mosni-vasalni, takarítani, rendben tartani. Hát vágyhat ennél többre egy modern, öntudatos nő 2025-ben?
Ugrás az oldal tetejére