Jelenlegi hely

Állati Halloween a PécsZoo-ban

Időpont: 2025. Október 31. (péntek) 13:00
Helyszín: Pécsi Állatkert és Akvárium Terrárium
Újra itt a borzongás és rejtélyek ideje. Gyertek el hozzánk egy kis állati Halloween-re és nem fogtok unatkozni!

Programok:

  • 13:00-17:30 Aula: KarkötöZoo - Szeretsz kreatívkodni? Szívesen alkotsz? Gyere és készíts saját, egyedi karkötőt s vidd haza emlékbe.
  • 13:00 - 16:00 Oktatóterem: MenüZoo - Érdekelnek az egzotikus ízek és ételek? Nem riadsz vissza a különleges, már-már bizarr étkektől? Akkor itt a helyed! Vár rád a ropogós tücsök vacsora egy kis Vámpír elixírrel fűszerezve.
  • 13:30-17:00 Vadászház és környéke: Bűnügyi NyomoZoo - Egy szörnyű bűncselekmény történt az állatkertben. Kérdés, ki lehet az áldozat s ki a tettes? Az ügy felgöngyölítése és a bizonyítékok megtalálása, kivizsgálása rátok vár. Vajon sikerül fényt deríteni az elkövető kilétére mielőtt ismét lecsap? Gyertek és játszatok velünk!

Látványetetések:

  • 13.00 Hüllő
  • 13:30 Halak
  • 14:00 Leopárd
  • 15:00 Fóka
  • 15:30 Szurikáta
  • 16:00 Pávián
  • 16:30 Oroszlán
  • 17:00 Medve

Várunk mindenkit szeretettel! A program normál állatkerti belépővel látogatható. Pénztárzárás 17:00.

A programváltoztatás jogát fenntartjuk!

PécsZoo honlapja

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Gondoltad volna, hogy a z éjszaka sötétjében is mosolygó, házainkat őrző hóembereknek saját ünnepük van? Ha nem, akkor ideje előkeresni a garázsba utolsó alkalommal elrejtett alkatrészeit, közeledik január 18-a, a hóemberek világnapja!
Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

... már ha van nekik ;-) Nem tudom, ti hogy vagytok vele, évekkel ezelőttig azt gondoltam, hogy nincs az mennyiségű szaloncukor, ami nem fogy el decemberben. Általában a Mikulás nap táján vett első zacskók pár nap alatt elfogytak, a fára (vagy inkább csak alá) szánt szaloncukrokat el kellett dugni, hogy megérjék a fadíszítést. Mára változtak az étkezési szokásaink - kevesebb szaloncukrot veszek - és marad az ünnepek után is. Na, attól nem félek, hogy lejár a szavatosságuk, de elgondolkodtam azon, hogy milyen változatos módon lehet még őket felhasználni.
Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Télen sok szülő érzi úgy, hogy az öngondoskodás egy szép, de elérhetetlen fogalom. Mintha ez is még egy feladat lenne a listán, amit jó lenne kipipálni – de valahogy sosem jut rá idő, energia vagy tér. Pedig gyakran nem arról van szó, hogy nem törődünk magunkkal, hanem arról, hogy kevesebből próbálunk ugyanannyit adni. Ha télen azt érzed, hogy fáradtabb vagy, türelmetlenebb, és nehezebb magadra figyelni, az nem kudarc. Ez az időszak eleve többet vesz ki belőlünk, mint máskor.
Amikor az év eleje inkább megtart, mint indít

Amikor az év eleje inkább megtart, mint indít

Az év eleje sokaknál nem friss lendülettel indul, hanem csendesebb, nehezebb érzésekkel. Az ünnepek elmúltak, a hétköznapok visszatértek, kint korán sötétedik, és mintha belül is lassabban mozdulna minden. Családként ez gyakran még erősebben érződik: újraindul az ovi, az iskola, a munka, miközben az energiaszintünk nem igazán tart lépést a naptárral. Ha ilyenkor azt érzed, hogy az év eleje inkább nyomasztó, mint lelkesítő – fontos kimondani: nem vagy egyedül, és nem veled van a baj.
Ugrás az oldal tetejére