Jelenlegi hely

Babás séta az Anyák egészségéért

Időpont: 2025. Szeptember 16. (kedd) 09:00
Helyszín: Malomvölgyi-tó
Semmire sincs időd pici baba mellett - főleg nem Magadra? A saját egészséged már rajta sincs a teendőid listáján? Akkor ez a lehetőség pont Neked szól

Ott a helyed velünk, ha:

  • úgy érzed, beszorultál a négy fal közé a babáddal
  • ha magányos vagy és szeretnél hasonló helyzetben lévő anyukákkal megismerkedni
  • ha szeretnéd megtudni, hogyan tehetsz Magadért pár apró lépéssel ebben a mostani kaotikus életszakaszodban is

Mi várható?
A parkolóból közösen elsétálunk a kis félszigetre. Itt picit letelepszünk és kb 15 percben átbeszélünk az egészséggel kapcsolatban egy adott témát, amit utána beépíthettek a mindennapjaitokba, majd egy pár perces légzőgyakorlatot tartunk. Itt igény szerint lesz lehetőség közben a piciket etetni is.
Ezt követően a kisebb babákkal akár haza is lehet menni, illetve a többiekkel közösen körbe sétáljuk a tavat.

Helyszín: Malomvölgyi-tó (Pécs felőli parkoló)
Találkozó: 8.50-9.00 közt
A teljes program várható időtartama kb másfél óra

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, amit ezen az űrlapon tudsz megtenni,

Várlak sok szeretettel

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

A pingvin-tudatosság napja vagy a Nemzetközi Fókavadászat-ellenes Nap ismerős? Bizony a Madarak és fák napja mellett több tucatnyi, a növény- és állatvilággal kapcsolatos világnap és jeles nap létezik. Összegyűjtöttük őket, segíthet a pedagógusok óvodai, iskolai munkájában de éppúgy egy otthoni beszélgetés elindításában.
Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

A péntek 13 sokakban még ma is óvatos kíváncsiságot vagy akár szorongást kelt. Mintha egy különös, sűrű energia lengené körbe ezt a napot — és talán valóban így van, csak éppen nem úgy, ahogy a modern babona sugallja.
Böjt és női ciklus: hogyan böjtöljünk úgy, hogy ne terheljük túl a testet?

Böjt és női ciklus: hogyan böjtöljünk úgy, hogy ne terheljük túl a testet?

A böjt fogalma sokakban éles megvonást, szigorú szabályokat és külső elvárásokat idéz fel. Régi idők öröksége, amikor a test „fegyelmezése” még erénynek számított. A női test azonban sosem ebben a logikában működött. A női test nem sík, nem egyenletes, nem egyféleképpen reagáló rendszer. Hullámzó, áramló, ciklikus. Változik, finomodik, jelez, kér. Éppen ezért a böjt — ha valóban jót akarunk vele — nem válhat uniformizált szabályrendszerré. Csak akkor működik, ha figyelembe veszi a ciklusunkat, mert a női test más-más szakaszokban mást kíván, másképp terhelhető, másképp reagál a megvonásokra.
Szerencsés vagy szerencsétlen? Miért péntek és 13?

Szerencsés vagy szerencsétlen? Miért péntek és 13?

Lehet balszerencsés vagy a legszerencsésebb szám, attól függ, honnan nézzük. A világ egyik legismertebb babonája, de hogyan lett az?
Ugrás az oldal tetejére