Jelenlegi hely

Családi nap Baján a Bibliai Családi Parkban

Időpont: 2025. Szeptember 14. (vasárnap) 10:00
Helyszín: Baja, Petőfi sziget
Szeretettel hívunk és várunk benneteket egy jó hangulatú, játékokkal teli, szabadtéri családi programra! 2025. szeptember 14-én Bajára is megérkezik a Bibliai Családi Park! Ezen a különleges, óriási, tematikus játszótéren több mint 1000 m²-en fedezhetitek fel kicsit másképp a Bibliából jól ismert történeteket.

A hatalmas ugrálóvárakban bejárhatjátok Noé bárkáját, vagy Dánielként nézhettek szembe az oroszlánokkal!
Ha elfáradnátok az ugrálásban, népi ügyességi játékokban is kipróbálhatjátok magatokat. Lesz cukorkatapult, babzsákdobáló, és ha igazán ügyesek vagytok, az elveszett bárány is hazatalálhat a nyájhoz!

A kisebbek a Teremtés sátorban játszhatnak, a bátrabbakat pedig várja a fa körhinta és a József álma kihívás.
Délután a kézműves sátorban alkothattok, és kérhettek arcfestést is.

A belépés ingyenes, de a játékok csak karszalaggal használhatók 3–12 éves kor között, a park házirendje szerint.

Belépés és regisztráció: 10:00 órától.
A játékokat a Bibliai Park megnyitó gondolataival adjuk át.
Ha megéheznétek, finom falatokat a büféknél vásárolhattok!

Tölts velünk egy felejthetetlen vasárnapot a Bibliai Családi Parkban a Bajai Turisztikai Központ mellett
2025. szeptember 14-én, 10:00–17:30-ig!

Várunk szeretettel!

Kérünk, részvételi szándékodat jelezd nekünk az eseménymeghívón facebookon!
Köszönjük!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Sokan tapasztalhatjuk, hogy a takarítás nem pusztán házimunka, hanem lelki, pszichés folyamat is: nemcsak a lakóterünket tisztítjuk meg és rendezzük el, hanem vele a gondolatainkat, a lelkünket is. Ez pedig nem véletlen: a lakásunkhoz, a rendhez vagy éppen a rendezetlenséghez való viszonyunk ugyanis jóval többet mond el rólunk, mint gondolnánk. Az LG Fuller Bianka pszichológussal járta körül, miről árulkodnak a szokásaink.
Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Miért vallanak kudarcot a hagyományos nevelési módszerek az ADHD-s gyerekeknél? Az október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar (ADHD) és a diszlexia tudatosításának hónapja. A viselkedési tünetek mögött gyakran specifikus kognitív gyengeségek állnak. Szerencsére ma már egyre kevésbé azonosítjuk az ADHD-t a „rosszasággal”, azonban sok szülő és pedagógus szembesül azzal a kihívással, hogy a hagyományos nevelési eszközök nem működnek. De a szakértő szerint az ADHD-val élő gyermekek motiválására is megtalálhatjuk a hatékony. stratégiát.
Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

A legutóbb történt, kiskorút ért bántalmazás esete mellett szülőként sem mehetünk el szó nélkül, fel kell vennünk a kesztyűt és felkészítenünk gyermekeinket az ilyen helyzetekre is.
Kémia a konyhában - avagy: Hogyan főzz jobban, okosabban?

Kémia a konyhában - avagy: Hogyan főzz jobban, okosabban?

Ételt készíteni nem annyira bonyolult, mint embert juttatni a Marsra. De rengeteg olyan tipp és trükk létezik, amitől vagy a végeredmény lesz jobb, vagy az életed könnyebb. Ezekből mutatunk most néhányat.
Ugrás az oldal tetejére