Jelenlegi hely

Hógömb készítő workshop Pécsen

Időpont: 2025. December 14. (vasárnap) 14:00
Helyszín: Hello Artist Studio, Pécs, Boszorkány út 2.
Képzeld el, ahogy a saját kis téli világod életre kel egy apró hógömbben!

Workshopunkon kétféle technika közül választhatsz:

  • készíthetsz lógatható hógömböt, ami csillogva díszíti majd a karácsonyfád, vagy
  • asztali változatot, ami ünnepi dekorációként fog ragyogni az otthonodban.

Töltheted műhóval, csillámporral, apró figurákkal, masnival vagy szalagokkal – csak a fantáziád szab határt!
Az ár 2 db hógömb díszítését tartalmazza, hogy dupla ünnepi varázslattal térhess haza.
Részvételi díj: 17 500 Ft

ÚJ KEDVEZMÉNYES CSOMAG!
Most már egy hógömb készítésével is részt vehetsz a workshopon, mindössze 11 000 Ft-ért!

A workshop kiváló program saját részre hangolódásként, vagy ajándékba is – akár karácsonyi meglepetésnek is tökéletes!

Iskolás korú gyermekedet is bátran hozhatod (minimum 6 éves). Minden lépést megtanítunk és segítünk a megvalósításban.

A helyszínen további alapanyagokat is vásárolhatsz, így otthon is folytathatod az alkotást.

Mindez szuper karácsonyi piknik hangulatban, korlátlan forralt bor és tea társaságában, hogy teljes legyen az ünnepi élmény!
A dekorációról mi gondoskodunk, a megszokott Effclusive Picnics minőségben és hangulatban.

Az eseményt Brigi, a Women Events szervezője tartja.

Helyszín: Hello Artist Stúdió, Pécs
Időpont: 2025. december 14., vasárnap
Kezdés: 14:00
Időtartam: kb. 2 óra
Jelentkezés: effclusive.picnics.pecs@gmail.com vagy üzenetben
A helyek száma korlátozott, érdemes időben regisztrálni!

Várunk sok szeretettel egy varázslatos, meghitt és kreatív téli délutánra! 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

A pingvin-tudatosság napja vagy a Nemzetközi Fókavadászat-ellenes Nap ismerős? Bizony a Madarak és fák napja mellett több tucatnyi, a növény- és állatvilággal kapcsolatos világnap és jeles nap létezik. Összegyűjtöttük őket, segíthet a pedagógusok óvodai, iskolai munkájában de éppúgy egy otthoni beszélgetés elindításában.
Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

A péntek 13 sokakban még ma is óvatos kíváncsiságot vagy akár szorongást kelt. Mintha egy különös, sűrű energia lengené körbe ezt a napot — és talán valóban így van, csak éppen nem úgy, ahogy a modern babona sugallja.
Böjt és női ciklus: hogyan böjtöljünk úgy, hogy ne terheljük túl a testet?

Böjt és női ciklus: hogyan böjtöljünk úgy, hogy ne terheljük túl a testet?

A böjt fogalma sokakban éles megvonást, szigorú szabályokat és külső elvárásokat idéz fel. Régi idők öröksége, amikor a test „fegyelmezése” még erénynek számított. A női test azonban sosem ebben a logikában működött. A női test nem sík, nem egyenletes, nem egyféleképpen reagáló rendszer. Hullámzó, áramló, ciklikus. Változik, finomodik, jelez, kér. Éppen ezért a böjt — ha valóban jót akarunk vele — nem válhat uniformizált szabályrendszerré. Csak akkor működik, ha figyelembe veszi a ciklusunkat, mert a női test más-más szakaszokban mást kíván, másképp terhelhető, másképp reagál a megvonásokra.
Szerencsés vagy szerencsétlen? Miért péntek és 13?

Szerencsés vagy szerencsétlen? Miért péntek és 13?

Lehet balszerencsés vagy a legszerencsésebb szám, attól függ, honnan nézzük. A világ egyik legismertebb babonája, de hogyan lett az?
Ugrás az oldal tetejére