Jelenlegi hely

Húsvétra hangoló agyagozó workshop Nagyárpádon

Időpont: 2026. Március 21. (szombat) 10:00
Helyszín: Fészek Kézművesház, Nagyárpád, Főtér utca 17.
Ezen a délelőttön az agyagé a főszerep: a résztvevők kidíszíthetik saját húsvéti tojásukat, készíthetnek húsvéti nyuszit, bögrét, vagy akár teljesen szabadon is alkothatnak – bármit, amit a fantáziájuk megálmodik.

A foglalkozásra kicsiket és nagyokat egyaránt szeretettel várunk. Nem szükséges előzetes tapasztalat, mindenben segítünk, így kezdők is bátran csatlakozhatnak. Ez a délelőtt a játékos kísérletezésről, az alkotás öröméről és a húsvétra hangolódásról szól.

Időpont: 2026. március 21. (szombat) 10:00
Helyszín: Fészek Kézművesház, Nagyárpád, Főtér utca 17.
Részvételi díj:
5500 Ft / fő – tetszőleges számú tárgy megformálása kb. 20 dkg agyagból (Az ár tartalmazza az agyagtárgyak égetését. Mázazás vagy festés mérettől függően 1500-3000 Ft plusz díj ellenében.)

A helyek száma korlátozott, így kérjük, regisztrálj előre.

Regisztráció itt!

Gyere el, és készíts egyedi, kézzel formázott húsvéti díszeket vagy használati tárgyakat, miközben együtt hangolódunk a tavaszra és az ünnepre.

Szeretettel várunk minden alkotni vágyót!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon. Persze ettől még a család enni szeretne – a "tátogó fiókák" nem fogadják el kifogásként a 38 fokot.  Akár a hőség, akár az energiatakarékosság, akár az egészségesebb étkezés miatt szeretnél változtatni, a nyár és a hőség erre tökéletes alkalom.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

A válás önmagában is komoly veszteség egy gyermek számára. A szülők útjai ugyan különválnak, de a gyermek számára mindketten örökre a szülei maradnak. Éppen ezért különösen fájdalmas, amikor a szülők közötti konfliktus nem ér véget a különválással, hanem a gyermek válik a harc eszközévé.
Ugrás az oldal tetejére