Jelenlegi hely

III. VOSZFESZT – Tudj meg MI-ndent a jövőről!

Időpont: 2025. április 10. 9.00-13.00
Helyszín: Pécsi Tudományegyetem Tudásközpont

A jövő már elkezdődött, hamarosan kezdődik a VOSZFESZT III is! Fedezd fel a mesterséges intelligencia legújabb alkalmazási lehetőségeit a VOSZ és a Pécsi Tudományegyetem közös rendezvényén!

 

Kezdd velünk az új világot! Csatlakozz a III. VOSZFESZT eseményhez, ahol a jövő technológiái, vállalkozási lehetőségei és a mesterséges intelligencia új dimenziói tárulnak fel előtted!

Hallgatók, oktatók, kutatók és vállalkozók – ez az esemény nektek szól! Várunk inspiráló előadásokkal, digitális trendekkel, vállalkozásfejlesztési tapasztalatokkal és AI-megoldásokkal – legyen szó oktatásról, kutatásról vagy üzleti gondolkodásról.

Ha érdekel a technológia, a jövőkutatás és a digitális világ, akkor ezt a konferenciát neked találták ki! A színpadon neves AI szakértők, jövőkutatók, kiberbiztonsági guruk és tech innovátorok osztják meg tudásukat! 

Izgalmas előadások, inspiráló gondolatok és forradalmi innovációk – mindez egy helyen, egy nap alatt!

Ne maradj le, légy részese a digitális jövő formálásának!

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, jelentkezz április 3-ig:

Regisztárció itt!

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Július közepén a legtöbben nem nagy lakásfelújításra vagy bonyolult ruhavarrásra vágynak. Inkább olyan alkotásokra, amelyek gyorsan elkészülnek, hasznosak, és közben egy kis sikerélményt is adnak.
Ugrás az oldal tetejére