Jelenlegi hely

Jogaim és határaim, mint szülő az egészségügyi rendszerben - Még van pár szabad hely, ne maradj le!

Időpont: 2023. március 17. péntek 17:00 - Atlas Gyógyközpont
Az anyukák gyakran aggódnak amiatt, hogy megsértik gyermekük orvosát azzal, hogy megkérdőjeleznek valamit, amit mond. De mi vagyunk az igazi szakértők a gyermekünk egészsége terén, mi ismerjük őt a legjobban.

De vajon milyen jogaink vannak a gyerekünkkel kapcsolatban és hol vannak a határaink amikor az egészségügyi intézmény ajtaját átlépjük.

Jogaink és határaink meghatározásában és az asszertív kommunikáció témában invitáljuk a szülőket egy nyílt beszélgetésre 2023.március 17-én, 17:00 kezdettel!

Szakembereink a témában:

Dr. Fehér Hajnalka
betegjogi képviselő
Belügyminisztérium/Integrált Jogvédelmi Szolgálat

Dr. Mucsi Georgina
szociális munkás, gyászkísérő

Az esemény ingyenes de regisztrációhoz kötött. Az eseményre maximum 15 résztvevőt várunk.

Regisztrálni e-mailben: hello@anyautam.hu

Várunk mindenkit szeretettel!

Facebook esemény

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Már látogatható a Vörsi Betlehem

Egy kicsi falu különleges látnivalója – Idén is látogatható a Vörsi Betlehem

Tudtad, hogy egy Balaton melletti kis faluban látható Közép-Európa legnagyobb betleheme? Idén 75. alkalommal építette fel Vörsön a falu apraja-nagyja Jézus születésének pillanatát megörökítő bibliai jelenetet, aminek csodájára járnak a világ minden részéről.
Egy tészta és sok szósz

Egy tészta és sok szósz

Van itthon egy kis hús, egy kis ez, egy kis az, de mi legyen belőle? Persze a fénysebességénél is gyorsabban, az sem baj, ha a maradékok is eltűnnek… Na erre ideálisak a szószos tésztaételek és egytálételek.
Bátor ötletek Karácsonyi pulcsikhoz

Bátor ötletek Karácsonyi pulcsikhoz

A legtöbb anyuka jól tudja: kevés az idő, mégis szeretnénk csinosan, kényelmesen és egyedien öltöztetni magunkat és a családot. Sokunknak fontos a fenntarthatóság is, ezért a kinőtt vagy megunt ruhák átalakítása, javítása és újravarrása sokkal vonzóbb, mint a kidobás. És hát valljuk be… egy kis kreatív varrással tényleg pillanatok alatt csodát lehet tenni.
Készítsetek karácsonyi angyalokat!

Készítsetek karácsonyi angyalokat!

A karácsonyi angyalok évről évre visszatérő, gyönyörű szimbólumai az ünnepnek.
Ugrás az oldal tetejére