Jelenlegi hely

Kalandra fel! - A Kicsi Gesztenye Klub Pécsre érkezik - TELTHÁZ!

Időpont: 2026. Április 24. (péntek) 17:30
Helyszín: PKK Apáczai Művelődési Ház
Gyertek el, és merüljetek el a Kicsi Gesztenye Klub varázslatos világában, ahol a kíváncsiság, a barátság és a közös élmények állnak a középpontban! Egy olyan felhőtlen színházi kalandra hívunk Benneteket, amely kicsiknek és nagyoknak egyaránt mosolyt csal az arcára.

A vadonatúj „Kalandra Fel!” című zenés–interaktív mesejátékban a jól ismert és szeretett dalokat rövid, szellemes prózai jelenetek kötik össze. A történet során a gyermekek nemcsak nézői, hanem aktív részesei is az előadásnak.
A színpadon négy főszereplő – Gesztenye, Olly, Napsugár és Lufipofi – kelti életre a mesét: együtt énekelnek, játszanak és vezetik végig a kicsiket egy izgalmas, tanulságokkal teli utazáson. (Liza karaktere az előadásban nem szerepel.)

A helyszín tűzvédelmi szabályzata által meghatározott létszámkorlát miatt az előadásra minden látogatónak – a legkisebb gyermeknek is – külön jegyet kell váltania, akkor is, ha a gyermek a kísérője ölében ül az előadás alatt.
Családi és csoportos jegy nem váltható, vendégeinknek személyenként szükséges megvásárolniuk a belépőjegyet.

Az előadás kétéves kortól ajánlott.
A műsor 60 perces, szünet nélkül.

Jegyár: 4490 Ft

Jegyvásárlás itt!

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Ugrás az oldal tetejére