Idén szeretnél végre saját készítésű ajándékokat húsvétra? Gyere el kezdő varrótanfolyamunkra! A jókedv és a kreatív kikapcsolódás garantált, ráadásul az itt megszerzett tudást bármikor kamatoztathatod!
Hétvégi varró tanfolyamunk célja az egyszerűbb munkafolyamatok elsajátítása.
A 3 nap alatt megtanítjuk az anyag-, tű- és cérnafajtákat, az öltéstípusokat, a helyes varrógép használatot, cipzár bevarrását, szűkítést, stb. A képzést szoknya varrásával zárjuk.
Varrógépet a tanfolyam ideje alatt biztosítunk, de aki rendelkezik már géppel vagy tervei között szerepel a beszerzése, annak tanácsoljuk, hogy már a képzésre is hozza magával, így oktatónk megmutatja, amit az adott típusról tudni érdemes.
Tanuláshoz, gyakorláshoz az anyagokat, eszközöket biztosítjuk. Kérjük, hogy záró munkádhoz hozd a neked tetsző textilt, és előtte avasd be!
Tanfolyamunk hétvégén kerül megrendezésre, 9.00-15.00 között Pécsett, a Szitakötő kreatívsuliban.
Időpontja: 2023. március 11, 12, 18. 09.00-15.00
Oktató: Tancsik Anikó
Helyszíne: Szitakötő kreatívsuli (Pécs, Boltív köz 1.)
A tanfolyam díja: 45.500 Ft
Kedvezmény:
Páros jelentkezés esetén 5%
Diákoknak, nyugdíjasoknak 10%
Tüke kártyával 5%
Érdeklődés: Markó Viktória
info@markoviktoria.hu vagy
0630 390 4675