Jelenlegi hely

Magyarok Hollywoodban - koncert a Dóm téren

Időpont: 2025. Szeptember 12. (péntek) 19:00
Helyszín: Pécs, Dóm tér
Miklósa Erikát régi barátság fűzi Tóth Verához, ahogyan fogalmaz, valamiféle lelki ikerség van közöttük, így kölcsönösen támaszkodhatnak egymásra. Miklósa Erika rendszeresen meglátogatja Tóth Verát Palkonyán, és az ilyen találkozások újabb és újabb ötleteket szülnek.

Talán egy ilyen alkalommal születhetett meg a Magyarok Hollywoodban című műsor ötlete is, amikor a két énekesnő a Budapest Jazz Orchestrával együtt a legjobb filmzenéken mutatja meg, mennyi magyar művész volt kovácsa az amerikai filmsikereknek. Szeptember 12-én a Dóm téri nagyszínpadon a közönség is tanúja lehet a műsornak!

ELŐADÓK:

Budapest Jazz Orchestra
Miklósa Erika - koloratúr szoprán
Tóth Vera - ének
Vastag Csaba - ének

Jegyárak:
9 400 Ft/ 7 200 Ft/ 5 200 Ft

Jegyvásárlás itt!

A koncert támogatója a BOCK Pincészet Villány és a Schneider Autóház!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ugrás az oldal tetejére