Jelenlegi hely

A majdnem tökéletes boldogság receptje - Pokorny Lia előadása a Kodály Központban

Időpont: 2025. Május 27. (kedd) 19:00
Helyszín: Kodály Központ
Pokorny Lia egyszemélyes estje a Kodály Központban.

A MAJDNEM TÖKÉLETES BOLDOGSÁG RECEPTJE - Pokorny Lia egyszemélyes estje
Ha sokáig hitte, hogy a gyerekkori mesék valóra válnak, ha ovisként dicsekedni szeretett volna, hogy önnek hozta a legmenőbb játékot a Jézuska, ha kamaszkorában álmodozott arról, hogy egyszer egy filmsztárral szerelmesen andalog a naplementében, ha epekedett azért, hogy megkaphassa élete cipőjét, ami senki másnak sincs, ha reménykedett, hogy varázsütésre minden hozzátartozója, pont olyan jófej lesz, amilyennek mindig is akarta, ha ábrándozott arról, hogy megtalálja az igazit, akivel örökkön örökké együtt élhet, vagy ha sokáig kereste az örök boldogság elixírjét, de még nem találta meg, akkor ez a mese Önnek szól!

Az est hozzávalói:

  • 25 dkg önirónia
  • 60 dkg szeretet
  • 23 dkg önsajnálat
  • 58 dkg humor
  • 34 dkg huncutság
  • 12 dkg megfelelési kényszer
  • 45 dkg empátia
  • 12 dkg döbbenet
  • 100 % Élesztő (helyett:) Élet

Az improvizációval és interaktivitással fűszerezett, porcukorillatú estén felülünk az érzelmi hullámvasútra, és hősünkkel együtt fejest ugrunk egy különös, kalandokkal teli utazásba, amelynek a végén a legfontosabb kérdésre megtalálhatjuk a választ! És ez sokkal közelebb van, mint gondolnánk.

Írta: Pokorny Lia
Rendezte: Botos Éva
Az előadás 12 éven felülieknek ajánlott és 110 perc szünet nélkül.
Időpont: 2025. május 27. (kedd) 19:00
Helyszín: Kodály Központ, Pécs, Breuer Marcell sétány 4,
Jegyár: 6900-8900 Ft
Jegyek az előadásra kizárólag online vásárolhatók! Kattints ide a jegyedért!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

A kisgyerekes ruhatár egy külön világ. A darabok gyorsan cserélődnek, mégis közben meglepően gyorsan el is használódnak. Egy body, amit pár hete vettél, már foltos. Egy nadrág térde elvékonyodott, pedig még bőven hordható lenne.Ilyenkor nem az a legjobb döntés, hogy kidobjuk. Ezek a ruhák nagyon jól javíthatók – ráadásul egy kis átalakítással még jópofábbak is lehetnek, mint új korukban.
"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Ugrás az oldal tetejére