Jelenlegi hely

Manófutás 2020 - Egy kicsit másképp

december 4. (péntek)

A hatályos kormányrendlet sajnos bennünket is érint, és első Manófutásunkat ennek értelmében újra kell fogalmazzuk.

Bár csapatosan idén nem futhanak Manók sehol az országban, amennyiben szívesen vennél részt egy jótékonysági kezdeményezésben csatlakozz hozzánk egyénileg a világ bármely pontján is élsz!
 
Regisztrálj és fuss Manóként a rossz indulatú daganatos és leukémiás gyermekek hétköznapjainak megkönnyítéséért, kezelésük minőségbeli javításáért!
Fotózz és osztd meg velünk különleges futásod! Vigyünk kis vidámságot ebbe a különleges és nehéz időszakba!
 
A jelképes regisztrációs díj 2.500Ft/fő, ami tartalmaz egy Zöld Manósapit, amit postai úton el is juttatunk neked. Természetesen húzhatsz saját, kreatív Manó jelmezt, csíkos harisnyát és csengettyűs cipőt is futásodhoz, a lényeg az ünnepi hangolódás és a jókedv.
 
Kérjük, regisztrációd emailben (info@eurakvilo.com) jelezd postacím megjelöléssel, mi pedig hamarosan küldjük a csomagot és az utaláshoz szükséges információkat.
 
Köszönjük, ha részt veszel rendhagyó futásunkon!
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvét közeledtével a boltok tele vannak dekorációkkal, de valljuk be: a saját kezűleg készített díszek sokkal hangulatosabbak. Ráadásul ez egy szuper kis kreatív program – akár egy nyugodt esti „énidő”, akár közös alkotás a gyerekekkel.
Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.
Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Ahány ház, annyi szokás – tartja a mondás. Ez bizony igaz a NŐNAP esetében is. Érdekes különbségek vannak szerte szét a világban. Ha lehetne választanom, határozottan tudom melyiket szeretném ;-) Magyarországon régen a nénikék az utcán árulták a borostyánlevélel közrefogott hóvirág és ibolya csokrocskákat. 2005 óta a hóvirág védett növénynek számít, így kikerült a repertoárból. Ma a szál virág és/vagy a csoki lett a divat.  
10 tavaszindító családi bakancslista

10 tavaszindító családi bakancslista

Márciusban valami megmozdul bennünk. Több fény, enyhébb levegő, hosszabb délutánok – és hirtelen mindenki kimozdulna. A tavasz tökéletes alkalom arra, hogy családként is új ritmust találjatok. Nem kell nagy utazás, nem kell költséges program. Elég néhány tudatos, közösen megélt pillanat. Íme egy általános, bárhol megvalósítható tavaszi bakancslista, amelyből kedvetek szerint válogathattok.
Ugrás az oldal tetejére