Jelenlegi hely

Medve nap a Pécsi Állatkertben

Időpont: 2024. február 3. szombat 9:30
Gyertek, nézzük meg mit szól Nikoláj, a barna medvénk a szeszélyes időjáráshoz!

Ha február, akkor Medve-nap!

Várunk Titeket február 3-án Nikoláj, a barna medve kifutójánál! 

Részletes program:
9:40 (Medvekifutó): Nikoláj köszöntése és reggelije
10:00-13:00 (Vadászház): "Mackóméz" avagy minden, amit a medvék kedvenc desszertjéről és az apró „cukrászokról” megtudhatunk. Közreműködik a Tiber Méhészet.

Látványetetéseink
11:30 Bölény
12:00 Oroszlán
14:00 Rozsomák
14:30 Hiéna
10:30-14:00 (Park, Főépület):
Medve ötpróba – Vajon benned is elveszett valahol egy mackó? Tedd próbára ügyességed és tudásod, etesd meg a különféle medvéket, ismerd fel a nyomokat, járj mackó módra! Ha minden feladatot teljesítettél kapsz egy pecsétet a pecsétgyűjtődre, amit a végén Nikolájos kitűzőre válthatsz be, ezzel pedig elnyered a tiszteletbeli mackó címet.
10:30-14:00 (Oktatóterem): Mackó Műhely, alkossunk együtt és vidd haza saját medvés hűtőmágnesed, vagy mágneses könyvjelződ!

KEDVEZMÉNYEK:
Ezen a napon a medve jelmezben és/vagy álarcban érkező látogatóink a kombinált jegyek árából 20%, az egyéni jegyek árából pedig 30 % kedvezményt kapnak.

BŐVEBB INFORMÁCIÓ ITT!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Ugrás az oldal tetejére