Jelenlegi hely

MEX Halloween-est és éjszakai bobozás

október 31. (szombat) 19:00-22:00

Szellemes suhanásra invitálunk benneteket az év utolsó éjszakai bobozásán.

Mi még emlékszünk a tavalyi fergeteges hangulatra - ugye számíthatunk rátok idén is?
Három óra korlátlan rémcsúszás, közte meleg teával, forralt borral és némi harapnivalóval is megvendégelünk benneteket, SŐT cukorkaosztással is készülünk! Trick or treat
A helyszínen profi arcfestő áll rendelkezésre, de ami a legjobb: JELMEZVERSENYT HIRDETÜNK! Szavazni 21.30-ig lehet majd, a 3 legtutibb jelmezes ajándékcsomagot kap.
Várjuk hát az összes éjszaka aktív vámpírt, zombit, múmiát és tökfejet az év legfélelmetesebb éjszakai erdei bobozására!
Program időtartama: 19.00 - 22.00
Jelmezverseny eredményhirdetés: 21.45

Belépő: 2 490 Ft/fő
Az ár korlátlan bobozásra jogosít, más kedvezménnyel nem vonható össze. A belépőjegy az erdei bobnál helyben váltható meg (készpénz, bankkártya, SZÉP kártya szabadidő zseb vagy Erzsébet-utalvány Plusz ajándék zseb).
 
Forrás: facebook
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon. Persze ettől még a család enni szeretne – a "tátogó fiókák" nem fogadják el kifogásként a 38 fokot.  Akár a hőség, akár az energiatakarékosság, akár az egészségesebb étkezés miatt szeretnél változtatni, a nyár és a hőség erre tökéletes alkalom.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

A válás önmagában is komoly veszteség egy gyermek számára. A szülők útjai ugyan különválnak, de a gyermek számára mindketten örökre a szülei maradnak. Éppen ezért különösen fájdalmas, amikor a szülők közötti konfliktus nem ér véget a különválással, hanem a gyermek válik a harc eszközévé.
Ugrás az oldal tetejére