Jelenlegi hely

Ne hagyd a tanévkezdésre! - Tanulásmódszertani tréning 11-14 éveseknek, Pécsen

Időpont: 2025. Június 23. - 27. (hétfő-péntek) 09:00 - 12:00
Helyszín: Pécs, Fogaras utca 11.
Nem néz ki jól a diák év végi bizonyítványa? Nem tudja, hogyan tanulhatna hatékonyabban? Nem látja a célt, ami motiválná?

A tanulásmódszertan nem atomfizika, hanem rendszer, éppen ezért a tréning során 3 fő területre koncentrálunk.

Önismeret – „Ki vagyok én?”
Saját tanulási stílus – „Hogyan tudok és hogyan érdemes tanulni?”
Pályaorientáció – „Ki lehetek? Miért tanuljak?”

Mi a célunk?

  • Önbizalom
  • Jobb jegyek
  • Jövőkép

A program során a diákok megismerik, hogy milyen személyiségtípusba tartoznak, és ezáltal milyen irányok, szakterületek passzolnak hozzájuk, valamint módszertani fogásokkal támogatjuk őket többek között a jegyzetelés, az időkezelés és a feszültséglevezetés témakörében.

A tréninget tartják:

  • Bosák Levente – tanulásmódszertani tanácsadó
  • Kékes-Benics Éva – business coach
  • Izsák Mónika – pályaorientációs tanácsadó

Ár:

  • 30.000 Ft.
  • Testvér-, osztálytárs- vagy barátkedvezménnyel 25.000 Ft, ami magában tartalmazza a munkafüzetet.

Jelentkezési űrlap

További információk:
info@haromlepcso.hu
+36304909884

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ugrás az oldal tetejére