Jelenlegi hely

Néző kerestetik! - Artúr Cirkusza

Időpont: május 23. 17:00-18:00
Helyszín: Élő Báb-stream-ház facebook oldalon

Újra játszik a Báb-stream-ház, immár harmadik alkalommal!

Előadást, élőben, itt és most, a szobánkban!

Nyitottunk egy végtelen nézőteret, mivel mi is szeretnénk érezni, hogy itt vagytok velünk!

Ezért kérünk titeket, hogy küldjetek magatokról egy fotót, amit kitehetünk a nézőtérre, hogy ha rátok nézünk, visszamosolyogjatok ránk előadás közben!

A fotókat elküldhetitek e-mailben a babstreamhaz@gmail.com címre vagy közzé tehetitek bejegyzésként ezen az oldalon.

Az előadások élő közvetítését az Élő báb-stream-ház oldalon nézhetitek majd.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

A válás önmagában is komoly veszteség egy gyermek számára. A szülők útjai ugyan különválnak, de a gyermek számára mindketten örökre a szülei maradnak. Éppen ezért különösen fájdalmas, amikor a szülők közötti konfliktus nem ér véget a különválással, hanem a gyermek válik a harc eszközévé.
Itt a 2026/2027-es tanév tervezett rendje – ezekre a dátumokra érdemes figyelni!

Itt a 2026/2027-es tanév tervezett rendje – ezekre a dátumokra érdemes figyelni!

Bár még javában tart a nyári szünet, már megjelent a 2026/2027-es tanév rendjének tervezete. A dokumentum alapján már látszik, mikor kezdődik a tanév, mikor várhatók a szünetek, valamint mikor zárul az első félév.
40 felett az élet – Életközepi kérdések

40 felett az élet – Életközepi kérdések

„Az élet első fele a szöveg megírásának jegyében telik, a második fele pedig a kommentár elkészítése ehhez a szöveghez.” Hogyan simíthatjuk ki az életközepi válság hepehupáit? A megoldást magam is keresem.
Ugrás az oldal tetejére