Jelenlegi hely

Nyitott Piacok Napja a Vásárcsarnoknál

Időpont: 2023.09.22. - 5.00 - 17.00
Színes programok, többek között "Ültess egy virágot a Földért!  - Virágültetés a Pécsimamival és a Móricz Zsigmond téri Óvoda kis óvodásaival.

PROGRAM

5.00 – 17.00 Édes élet – A méhek titokzatos világa vándorkiállítás  a Bajcsy-Zsilinszky utcai bejáratnál

5.00 – 17.00 Tartósélelmiszer-gyűjtés. A Vásárcsarnokok, Piacok Együttműködési Fórumának országos jótékonysági akciója a Magyar Máltai Szeretetszolgálat javára  kültéri pavilonban

5.00 – 17.00 Minden egész órakor Piaci verselés – a Pécsi Nemzeti Színház színművészeivel  a vásárcsarnok hangszóróiból

7.30 – 9.00 Bringás kóstoló + Kerékpáros gyorsszerviz + KRESZ Park ügyességi játék + Pécsi Bicibusz + QR-kód kvíz a PTE Zöld Egyetem Program szervezésében  a vásárcsarnok előtti téren
 Bejelentkezés: keresztes.bernadett@pvh.hu és a +36 30 330 2874-es telefonszámon.

8.00 Megnyitó. A Nyitott piacok napját megnyitja: Jedlicska Zsófia, a Pécsi Vagyonhasznosító Zrt. vezérigazgatója. Bajcsy-Zsilinszky utcai bejáratnál

8.00 – 11.00 Tekints be a kulisszatitkok mögé! Piactúra kóstolóval, ahogy eddig nem láthattad. A részvételhez előzetes regisztráció szükséges.

Regisztráció 8.00 óra – BETELT

Regisztráció 9.00 óra – BETELT

Regisztráció 11.00 óra

8.00 – 13.00 Mézórák – iskolás és óvodás csoportok előzetes bejelentkezésével

 Bejelentkezés: keresztes.bernadett@pvh.hu és a +36 30 330 2874-es telefonszámon.

8.00 – 15.00 Must- és borkóstolás hozzá illő harapnivalóval a KVS Borplacc és a Kecskesajt és házikenyér közreműködésével. a kültéri pavilonoknál

9.00 – 11.00 Fókuszban a megelőzés! Egészségügyi felmérés, vérnyomásmérés, testzsír- és vércukormérés – Magyar Vöröskereszt  a csarnok Keleti (felüljáró felőli) végében

10.00 – 11.00 Gyere (biciklivel) és ültess egy virágot a Földért! Virágültetés a Pécsi Mamival  vásárcsarnok előtti téren

10.30 – 11.00 Misina Néptáncegyüttes és Táncszínház közreműködésében néptáncbemutatóés táncház  a vásárcsarnok előtti téren

11.00 – 11.30 Sopianae Brass koncertje, a Filharmónia Magyarország programja  a vásárcsarnok előtti téren

Az Ételudvarban a Mama lángos és a Sültetvény üzleteiben egész nap a lángoshoz jár egy tea is!

A Vásárcsarnokok, piacok együttműködési fóruma országos rendezvényéhez csatlakozó esemény. A műsorváltozás jogát a Pécsi Vagyonhasznosító Zrt. fenntartja.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Magyarország tele van szebbnél szebb forrásokkal, ahol a természet csendje és a tiszta víz varázsa együtt ad élményt. Hoztam pár igazán hangulatos helyet.
MegaPapír rajzpályázat 2025 - 1.000.000 Ft összértékű nyereménnyel

MegaPapír rajzpályázat 2025 - 1.000.000 Ft összértékű nyereménnyel

Pályázat típusa: rajzpályázatKorosztály: óvodások és általános iskolás alsó tagozatosokBeküldési határidő: 2025. június 10.
Kés - és?

Kés - és?

A háziasszony jellemzően főz. Persze nem sorsszerűen. A gyorséttermek, pizzák, hamburgerek és csirkemell csíkok világában igazzá vált: aki telefonálni tud, főzni is tud.
Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Egyre többen keresnek kapaszkodót a hétköznapi stressz, a bizonytalanság, a szülői kihívások vagy akár a belső feszültségek feldolgozásához – legyen az egy jó könyv, egy segítő társasjáték, ilyenkor jól jön egy megbízható forrás, ahol valódi szakértelemmel válogatták össze az ajánlatokat. Mostantól ilyen hely a Mindwell Pszichológiai Webshop is.
Ugrás az oldal tetejére