Jelenlegi hely

Punnany Massif koncert a Káptalan Kertben

Időpont: 2025. Szeptember 5. (péntek) 19:00
Helyszín: Káptalan Kert
Szabadtéri koncertek Pécsett a Káptalan Kertben. Szeptember 5-én a Punnany Massiv veszi be a Káptalan Kert színpadát!

PUNNANY MASSIF
2025. szeptember 5. péntek
KÁPTALAN KERT (Pécs, Káptalan u. 4.)
Kapunyitás 19:00
Koncertkezdés: kb. 20:30
Jegyinformációk:

  • Early Bird jegyek: 4.990 Ft
  • Jegyek elővételben: 5.990 Ft
  • Jegyek a koncert napján: 6.990 Ft
  • A jegyértékesítés június 20-án, délben indul.
  • Online jegyelővétel: https://madeinpecs.mytix.hu/
  • Készpénzes jegyelővétel: DRK Shop (Pécs, Árkád / H-P: 11.00-18.00)

FIGYELEM, ne vásároljatok jegyeket megbízhatatlan forrásból, mert azok jó eséllyel lehetnek hamisak, érvénytelenek!

Információk a gondtalan koncertezéshez:

  • A beléptetés 19:00-kor indul, a koncert várhatóan 20:30-kor kezdődik és legkésőbb 23:00-kor véget ér.
  • A nézőtéren nagyrészt állóhelyek találhatóak, korlátozott számban vannak ülőhelyek, melyek érkezési sorrendben foglalhatóak el. A koncert létszáma szigorúan limitált, amennyiben a jegyek elfogytak, nincs lehetőség a részvételre.
  • 7. életévét be nem töltött gyermekek számára érvényes jeggyel rendelkező nagykorú családtag kíséretében a belépés ingyenes.
  • 14. életévét be nem töltött fiatalok számára a belépés csak érvényes jeggyel rendelkező nagykorú kíséretében lehetséges.
  • 18. életévét be nem töltött fiatalok számára szeszes ital fogyasztása a Káptalan Kert teljes területén SZIGORÚAN TILOS!
  • A koncert esős idő esetén is szabadtéren kerül megrendezésre, kérjük, szükség esetén gondoskodjanak megfelelő esőruházatról.
  • Balesetvédelmi okokból ESERNYŐT BEVINNI TILOS!
  • A beléptetés időbe telik, MINIMUM 45 PERCCEL a tervezett belépés előtt érkezzenek meg a bejárathoz!

További információk az esemény facebook oldalán.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A szívünk nem felejt - mi se feledkezzünk meg róla!

A szívünk nem felejt - mi se feledkezzünk meg róla!

Szeptember 29-én a világ minden táján a szív egészségére hívják fel a figyelmet. A Szív világnapja jó alkalom arra, hogy megálljunk egy pillanatra, és átgondoljuk: vajon mi mindent tehetünk saját szívünkért és szeretteink szívének egészségéért. A szív nemcsak a test motorja, hanem életünk, energiánk és mindennapi aktivitásunk alapja.
Tiszta Hegyek Napja – Miért fontos, és mit tehetünk mi?

Tiszta Hegyek Napja – Miért fontos, és mit tehetünk mi?

Szeptember 26-án világszerte a Tiszta Hegyek Napját ünnepeljük. Ez a nap arra emlékeztet minket, hogy a hegyvidéki környezet nemcsak gyönyörű és lenyűgöző, hanem sérülékeny is. A hegyek ökoszisztémái kiemelten fontosak: innen ered az ivóvíz jelentős része, otthont adnak ritka növényeknek és állatoknak, és pihenést, feltöltődést nyújtanak az emberek millióinak.
Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Szeptember 21-én a világ a hála világnapját ünnepli. Első hallásra talán furcsán hangzik, hogy egy külön napot szánunk ennek az érzésnek, pedig ha jobban belegondolunk, kevés dolog van, ami ennyire képes átalakítani a mindennapjainkat.
Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Szeptember 5-én a világ minden táján a jótékonyságot ünneplik. Ez nem egy „nagy szavakból álló” ünnep, hanem inkább emlékeztető: mindannyian képesek vagyunk jobbá tenni valakinek a napját, néha egészen apró dolgokkal.
Ugrás az oldal tetejére