Jelenlegi hely

Queen Symphonic Live a Kodály Központban

Időpont: 2026. November 16. (hétfő) 19:00
Helyszín: Kodály Központ
A QUEEN korszakalkotó zenéje a 30 fős Budapest Jazz – Shymphonic Orchestra, Wolf Kati, Kocsis Tibor és Király Viktor előadásában.

Kép forrása: jegy.hu

A zenei sokszínűségre épül ez a különleges koncert, amelyen a Queen legnagyobb slágerei új minőségben, egyedi hangzással szólalnak meg.

A kivételes zenei élményt a Prima díjas Budapest Jazz Orchestra, a Vivace Vonós Kamarazenekar és olyan kiváló énekesek, mint Wolf Kati, Kocsis Tibor és Király Viktor teszik emlékezetessé.

A Queen nem “csupán” egy rock-zenekar volt. Különböző műfajokat kedvelő kiváló zeneszerző alkotó műhelye, mely a nagy ívű kompozíciók és briliáns hangszerelési megoldások miatt a rock, a pop, a jazz, a klasszikus, és más műfajok kedvelőit is meghódította. Ez a zenei sokszínűség az alapja ennek a különleges koncertnek, melyen a Queen megkerülhetetlen slágerei és kevésbé ismert dalai is felcsendülnek egyedi hangszerelésben.

Egy különleges csemege minden zenekedvelő számára.

Időpont: 2026. November 16., 19:00

Helyszín: Pécs, Kodály Központ

Online jegyvásárlás itt!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Ugrás az oldal tetejére