Jelenlegi hely

SOMOGYI GYERMEK PIKNIK

Időpont: 2023. június 3. szombat 9:00-12:00
Június első szombatján, önfeledt szórakozást biztosító programok közül válogathatnak gyereknap alkalmából azok, akik a Somogyi Iskolába látogatnak.

Aki kedvet kapott a nyáreleji szórakozási lehetőséghez, regisztráljon, hogy biztosítsa helyét a rendezvényen!

Parkolás az iskola udvarában és környékén ingyenes.

Batyus vendéglátást tervezünk.
Ha kedvet kaptatok, hozzatok rágcsálnivalót vagy bármi finomságot, amit szerettek.

A helyszínen kedvezményes áron jégkása, vattacukor és kávé vásárolható.

Elérhetőségünk:
Google Maps-en: Pécs-Somogyi Általános Iskola néven találhattok meg minket.

Kérünk titeket, az eseménynél jelezzétek részvételi szándékotokat, hogy a programok tervezését megkönnyítsétek nekünk!

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

A kisgyerekes ruhatár egy külön világ. A darabok gyorsan cserélődnek, mégis közben meglepően gyorsan el is használódnak. Egy body, amit pár hete vettél, már foltos. Egy nadrág térde elvékonyodott, pedig még bőven hordható lenne.Ilyenkor nem az a legjobb döntés, hogy kidobjuk. Ezek a ruhák nagyon jól javíthatók – ráadásul egy kis átalakítással még jópofábbak is lehetnek, mint új korukban.
"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Ugrás az oldal tetejére