Jelenlegi hely

Szentivánéji szüret avagy buli a levendulásban

Időpont: 2023. június 23. péntek 19:00-23:00
Szent Iván éjszakáján esti fényekbe öltöztetjük a kertünket és így várjuk a szüretelőket és kikapcsolódni vágyókat. Programunkat naplemente előtt nyitjuk és sötétben zárjuk.

Töltsetek velünk egy felejthetetlen estét a levendulásban.

Több száz izzó, zene, frissítők, jó hangulat, lazítás és persze levendula várja az ide érkezőket.
A hangulatról SWELL Dj Service gondoskodik.
Bulizzatok velünk!

Az este folyamán lehetőségetek van éjszakai szüretre is, amihez hozzatok magatokkal fejlámpát vagy elemlámpát.

Ilyenkor a méhek már alszanak, de a szúnyogok nem biztos. Javasolt ellenük felkészülni. 

Rossz idő esetén a rendezvényt elhalasztjuk.

Részvételi díj: 2000Ft/fő amely tartalmaz egy frissítő levendulaitalt.
Fizetés csak készpénzzel lehetséges!

Parkolni az ültetvénytől 3 perc sétára lehet a hirdi temető mellett (Cseresznyés út). Kérjük mindenki itt álljon meg az autóval! A temetőtől a Magnólia utcán haladva rövid sétával érhető el a levendulás, az utca utolsó présháza. Az ide vezető út mentén kérjük ne parkoljatok, mert magánterület!!!

Folyamatosan frissülő információkért csatlakozzatok az eseményhez és kövessetek minket Facebookon! 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!
Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Tudtátok, hogy van egy nap, ami csak a magyar feltalálóké? Minden év június 13-án ünnepeljük a Magyar Feltalálók Napját, amikor a világot formáló magyar elmék előtt tisztelgünk. Ez egy remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzük, milyen találmányok születtek hazánkban, és hogy mennyi mindent köszönhetünk ezeknek a zseniális ötleteknek.
Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Magyarország tele van szebbnél szebb forrásokkal, ahol a természet csendje és a tiszta víz varázsa együtt ad élményt. Hoztam pár igazán hangulatos helyet.
Ugrás az oldal tetejére