Jelenlegi hely

Téli alkotás és év végi vidámság a Katica Tanyán

Időpont: 2025. December 27. - 31. (szombat-szerda) 10.00-19.00
Helyszín: Katica Tanya Élményközpont - Patca
A patcai Katica Tanya hazánk egyedülálló Élményközpontja, ahol 13 hektárnyi szabad levegőn több, mint 100 féle kül-, és beltéri játszóalkalmatosságot találnak az idelátogató családok. Minden hétvégén Jeles Napok programsorozatunkkal várjuk látogatóinkat, ahol ingyenes tematikus programok várják vendégeinket.

A szünet ideje alatt meghosszabbított nyitvatartással várunk titeket, hogy legyen időtök mindent kipróbálni, amit csak szeretnétek. December 24-26. között zárva tartunk, azonban a többi napon 10:00 és 19:00 óra között tárt kapukkal vár benneteket a Katica Tanya – ráadásul tematikus programokkal tesszük még emlékezetesebbé a látogatásotokat!

Karácsony után sem lassítunk: az év utolsó napjai a felszabadult játékról, alkotásról és közös nevetésről szólnak a Katica Tanyán. A téli és szilveszteri hangulatú kézműves programok mellett mindenki megtalálja a kedvenc elfoglaltságát.

Gasztronómiai ajánlatunk: Francia hagymaleves | Mézes–mustáros csirkemell filé | Pudingos palacsinta

Nézd meg a részletes programot, katt a képekre:

A többi nap programjához kattints ide!

Ha felkészültél, vár rád a Katica Tanya, TÖBB MINT 100 ATTRAKCIÓJÁVAL!
 

További hasznos információk (pl. mit érdemes magatokkal hozni) ITT!

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

A pingvin-tudatosság napja vagy a Nemzetközi Fókavadászat-ellenes Nap ismerős? Bizony a Madarak és fák napja mellett több tucatnyi, a növény- és állatvilággal kapcsolatos világnap és jeles nap létezik. Összegyűjtöttük őket, segíthet a pedagógusok óvodai, iskolai munkájában de éppúgy egy otthoni beszélgetés elindításában.
Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

A péntek 13 sokakban még ma is óvatos kíváncsiságot vagy akár szorongást kelt. Mintha egy különös, sűrű energia lengené körbe ezt a napot — és talán valóban így van, csak éppen nem úgy, ahogy a modern babona sugallja.
Böjt és női ciklus: hogyan böjtöljünk úgy, hogy ne terheljük túl a testet?

Böjt és női ciklus: hogyan böjtöljünk úgy, hogy ne terheljük túl a testet?

A böjt fogalma sokakban éles megvonást, szigorú szabályokat és külső elvárásokat idéz fel. Régi idők öröksége, amikor a test „fegyelmezése” még erénynek számított. A női test azonban sosem ebben a logikában működött. A női test nem sík, nem egyenletes, nem egyféleképpen reagáló rendszer. Hullámzó, áramló, ciklikus. Változik, finomodik, jelez, kér. Éppen ezért a böjt — ha valóban jót akarunk vele — nem válhat uniformizált szabályrendszerré. Csak akkor működik, ha figyelembe veszi a ciklusunkat, mert a női test más-más szakaszokban mást kíván, másképp terhelhető, másképp reagál a megvonásokra.
Szerencsés vagy szerencsétlen? Miért péntek és 13?

Szerencsés vagy szerencsétlen? Miért péntek és 13?

Lehet balszerencsés vagy a legszerencsésebb szám, attól függ, honnan nézzük. A világ egyik legismertebb babonája, de hogyan lett az?
Ugrás az oldal tetejére