Jelenlegi hely

"Tettye Time" - Bringóhintózás és szabadtéri játszóház a Tettye téren a Pécsimamival


Szabadtéri program kicsiknek és nagyoknak. Ki mondta, hogy bringóhintózni csak a Margitszigeten lehet?

Mikor?

Szeptember 20. (szombat) 16.00 – 19.00

Hol? A Tettye téren

Mit lehet nálunk csinálni?

BRINGÓHINTÓZÁS

  • (ajánlott adomány: 1000 Ft / kör, vagy 2000 Ft / 3 kör)
  • A Bringóhintón 2 felnőtt és 2 gyerkőc tud egyszerre utazni.

SZABADTÉRI JÁTSZÓHÁZ - Félóránként buborék eső!

  • íjászat
  • Tollas hálóval
  • Foci
  • Óriás építőkocka
  • Óriás, szabadtéri amőba
  • Célbadobó játékok
  • Frizbi
  • Gumizás
  • Ugróiskola
  • Hullahopp
  • Ugrálókötél...

Ajánlott adomány a szabadtéri játszóházban: 500 Ft / gyermek
Minden adományozónk gyermekét/gyermekeit meglepjük egy klassz tetkóval!

Eddig reeengeteg tetkót varázsoltunk fel az apróságokra: köszönjük, hogy ennyien velünk tartottatok és mindig ilyen jó hangulatban telik a "Tettye Time"!

A bringóhintó egy percre sem áll meg és a gyerkőcökön kívül volt már hullahopp karikát a nyakán pörgető nagypapa, gumizó 40-es anyukák és olyan fiatal pár is, akik a pici babájukat magukon hordva tollasoztak.

A legkisebbek körében nagy siker az óriás építőkocka, a nagyobbaknál az íjászkodás viszi a prímet: ebből be is szereztünk még egyet, hogy ne kelljen sokat várakozni.

Gyertek, gyertek: töltsük meg élettel és jókedvvel a Tettyét!

Ezentúl egészen október végéig játszhattok és bringóhintózhattok velünk hétvégente a Tettye téren, ha jó az idő.

Mindig itt tudod ellenőrizni, hogy megtartjuk-e a programot

Tetszik ez a kezdeményezés? Kérjük vidd hírét!

Szeretettel vár benneteket a Pécsimami csapata!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvét közeledtével a boltok tele vannak dekorációkkal, de valljuk be: a saját kezűleg készített díszek sokkal hangulatosabbak. Ráadásul ez egy szuper kis kreatív program – akár egy nyugodt esti „énidő”, akár közös alkotás a gyerekekkel.
Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.
Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Ahány ház, annyi szokás – tartja a mondás. Ez bizony igaz a NŐNAP esetében is. Érdekes különbségek vannak szerte szét a világban. Ha lehetne választanom, határozottan tudom melyiket szeretném ;-) Magyarországon régen a nénikék az utcán árulták a borostyánlevélel közrefogott hóvirág és ibolya csokrocskákat. 2005 óta a hóvirág védett növénynek számít, így kikerült a repertoárból. Ma a szál virág és/vagy a csoki lett a divat.  
Ugrás az oldal tetejére