Jelenlegi hely

Zárjuk a nyarat és hangolódjunk a sulira együtt!

Időpont: 2023. augusztus 26-27. szombat-vasárnap
Nyakunkon a szeptember. Gyertek és élvezzük még utoljára együtt a nyarat! Katica és nyárvégi iskolaváró napokkal készülünk augusztus utolsó hétvégéjén.

Veletek együtt mi is már az iskolára hangolódunk a Katica Tanyán! Kézműves foglalkozásaink keretében lehetőséged lesz egyedi órarendet és mappát készíteni nálunk. Emellett Katicás könyvjelződet és kulcstartódat is megalkothatod, így könnyen visszaemlékezhetsz Katica Tanyás nyári kalandjaidra az őszi napokon is.

Állatsimogatónk kis kedvencei eddig is nagyon sokaknak csaltak mosolyt az arcára, így a sok játék mellett, az is örömteli élményt nyújthat, pláne, ha olyan környezetben élsz, ahol nem nagyon találkozhatsz cicán és kutyán kívül más állattal. Nálunk testközelből ismerkedhetsz meg nyuszikkal, tehenekkel, szamarakkal, lámákkal. Ha elfáradtál és meleged van, hűsítsd magad a Viziparkban vagy az elektromos gokart menetszelével.

Bár búcsúzunk a nyártól, de a Katica Tanyán nem áll meg az élet! Ősszel is folytatódnak tematikus hétvégi programjaink, emellett pedig továbbra is várunk kül-és beltéren egyaránt, a több, mint 100 féle játszóalkalmatossággal. 

Gasztronómiai ajánlatunk: Burgonyaleves–Kárpáti borzaska–Rizsfelfújt.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

A pingvin-tudatosság napja vagy a Nemzetközi Fókavadászat-ellenes Nap ismerős? Bizony a Madarak és fák napja mellett több tucatnyi, a növény- és állatvilággal kapcsolatos világnap és jeles nap létezik. Összegyűjtöttük őket, segíthet a pedagógusok óvodai, iskolai munkájában de éppúgy egy otthoni beszélgetés elindításában.
Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

A péntek 13 sokakban még ma is óvatos kíváncsiságot vagy akár szorongást kelt. Mintha egy különös, sűrű energia lengené körbe ezt a napot — és talán valóban így van, csak éppen nem úgy, ahogy a modern babona sugallja.
Böjt és női ciklus: hogyan böjtöljünk úgy, hogy ne terheljük túl a testet?

Böjt és női ciklus: hogyan böjtöljünk úgy, hogy ne terheljük túl a testet?

A böjt fogalma sokakban éles megvonást, szigorú szabályokat és külső elvárásokat idéz fel. Régi idők öröksége, amikor a test „fegyelmezése” még erénynek számított. A női test azonban sosem ebben a logikában működött. A női test nem sík, nem egyenletes, nem egyféleképpen reagáló rendszer. Hullámzó, áramló, ciklikus. Változik, finomodik, jelez, kér. Éppen ezért a böjt — ha valóban jót akarunk vele — nem válhat uniformizált szabályrendszerré. Csak akkor működik, ha figyelembe veszi a ciklusunkat, mert a női test más-más szakaszokban mást kíván, másképp terhelhető, másképp reagál a megvonásokra.
Szerencsés vagy szerencsétlen? Miért péntek és 13?

Szerencsés vagy szerencsétlen? Miért péntek és 13?

Lehet balszerencsés vagy a legszerencsésebb szám, attól függ, honnan nézzük. A világ egyik legismertebb babonája, de hogyan lett az?
Ugrás az oldal tetejére