Jelenlegi hely

A Zsolnay lányok titkai - tárlatvezetés a Zsolnay Negyedben

Időpont: 2026. Február 14. (szombat) 15:00
Helyszín: Zsolnay Kulturális Negyed
Zsolnay Júlia születésnapja alkalmából rendhagyó programmal várjuk kedves látogatóinkat.

A Gyugyi-gyűjteményben tett sétánk során rendkívüli női történeteket hallgathatunk meg, miközben Zsolnay Teréz és Júlia alkotásait csodálhatjuk meg, akikről viszonylag kevés szó esik. A 19-20. század női közül már neveltetésükben is kitűntek a lányok, akikből hamar a gyár nagyon tehetséges festői és tervezői váltak. Egy különleges helyszínünkön, Zsolnay Júlia festőműtermében a család többi nőalakjának életébe is nyerhetnek egy kis bepillantást.

Indulás: Zsolnay Infopont & Shop elől (Kézműves boltok utcája végén)
Időtartam: kb 90 perc
Részvételi díj: 4500 Ft / 3500 Ft

Online jegyvásárlás itt!

+ Kedvezmény: Ketten féláron a Gyugyi-gyűjteményben
2026. február 14-én párok részére 50% kedvezménnyel látogatható a legszebb Zsolnay kerámiákat bemutató Zsolnay Aranykora – Gyugyi-gyűjtemény. Fedezzétek fel együtt a Zsolnay-kerámiák időtlen szépségét – Valentin-napi páros kedvezménnyel!

+ Valentin-napi ajándéktipp
Ha az élmény mellé kézzelfogható meglepetést is keresünk: Zsolnay ékszerek és szív alakú bonbonierek várják a szerelmeseket a Zsolnay Infopont & Shopban – időtálló, elegáns ajándékok Valentin-napra.
https://www.zsolnaynegyed.hu/szolgaltatasok/zsolnay-infopont--shop

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére