Jelenlegi hely

Komlói Járás Iskolái

A járáshoz tartozó települések: Bikal, Bodolyabér, Egyházaskozár, Hegyhátmaróc, Kárász, Komló, Köblény, Liget, Magyaregregy, Magyarhertelend, Magyarszék, Mánfa, Máza, Mecsekpölöske, Oroszló, Szalatnak, Szárász, Szászvár, Tófű, Vékény

Köznevelési intézménykeresőben megtalálod az ebbe a járásba tartozó általános iskolák adatait, elérhetőségeit és a működésüket meghatározó dokumentumokat (pedagógiai program, SZMSZ, házirend).

Hozzászólások


A  Pécsimami 2015/16. évi „A mi iskolánk” pályázatában szülők adtak választ arra a kérdésre, hogy „Miért szeretitek gyermeked iskoláját?” A válaszok itt olvashatók.

Komlói Szilvási Általános Iskola

Kiváló és kedves tanárok tanítanak, szép környezetben található, az osztálytársak pedig nagyon rendesek.

Komlói Szilvási Általános Iskola

A magas színvonalú oktatás, a pedagógusok, az emelt óraszámú angol és az úszás oktatás lehetősége miatt szeretjük gyermekünk iskoláját.

 

A Szilvási Általános Iskolát azért szeretem, mert a gyermekem szívesn jár oda iskolába. Jó a 2.a osztályban a csapatépítés.  A prioritást kapnak az alaptantárgyak illetve azok megtanítása, csak akkor mennek tovább az anyagban, ha már azt mindenki érti, és fokozott hangsúlyt kap a nyelvoktatás. Valamint nem utolsó sorban a következetesség megléte fontos szempont számomra. Köszönöm.

Azért szeretem a Komlói Szilvási Általános Iskolát, mert szerintem nagyon jó a tanárikar az oktatás. Sok féle szakkör közül választhatunk, sportolásra is van lehetőség és tanításon kivül is sok program van, kirándulások.

Komlói Szilvási Általános Iskola

Nagyon szeretjük. A kisfiam és mi, szülők is. Szuper tanító nénik vannak. A fiam szeret oda járni, reggel kedvvel megy, délután jókedvvel jön haza :-) 

Komlói Szilvási Általános Iskolát azért szeretjük mert, nagyon segítőkészek és aranyosak a tanárok.  Magas színvonalú  oktatás, nagy hangsújt kap a nyelvoktatás és a sport. Több szakkör közül lehet választani. Sok tanításon kívüli iskolai program és kirándulás, amik nagyon jók. Az iskola épülete is kellemes környezetben helyezkedik el.

Komlói Szilvási Általános Iskola (2.a és 4.b osztály)

Az elöttem szólókat nem szeretném ismételni, øk már leírták mindazt gyermekeim iskolájáról, amit én is szerettem volna. (Mátyás Tímea)

 

Komló Szilvási Általános Iskola

Személyes tapasztalat (ide jártam én is) :-) alapján is, most kisfiam jár ide, ez alapján is, csak jókat tudok mondani az intézményről. Tanárok, eszközök, környezet, mind azt segítik, hogy ebben a még számunkra is bonyolult világban könnyebben boldoguljanak a gyermekeink! :-)

A Komlói Szilvási Általános Iskolában kedvesek, következetesek a tanító nénik. Otthonra nincs sok lecke, ugyanakkor szépen haladnak az anyaggal. A napköziben minden lecke elkészül, leellenőrizve, javítva. Az előttem szólókat csak ismételni tudom. Egyetértek velük! 

A Gagarin Általános Iskola környék legjobb iskolája. Nagyon befpgadó intézmény, gyermekeink szeretnek oda járni. Úgy látjuk, erős iskola, tanulmányi és versenyeredményeik nagyon megalapozottak, melyekkel máshol is megállják a helyüket. Rengeteg városi, megyei és országos helyezésük van. A pedagógusok nem hagyják magukra a gyerekeket, rengeteg szabadidős tevékenységet biztosítanak minden érdeklődőnek. Mi nagyon szeretünk ide járni...meg azok is akiket ismerünk. Köszönjük szépen!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon. Persze ettől még a család enni szeretne – a "tátogó fiókák" nem fogadják el kifogásként a 38 fokot.  Akár a hőség, akár az energiatakarékosság, akár az egészségesebb étkezés miatt szeretnél változtatni, a nyár és a hőség erre tökéletes alkalom.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Július közepén a legtöbben nem nagy lakásfelújításra vagy bonyolult ruhavarrásra vágynak. Inkább olyan alkotásokra, amelyek gyorsan elkészülnek, hasznosak, és közben egy kis sikerélményt is adnak.
Ugrás az oldal tetejére