Jelenlegi hely

Komlói Járás Bölcsődéi

A járáshoz tartozó települések: Bikal, Bodolyabér, Egyházaskozár, Hegyhátmaróc, Kárász, Komló, Köblény, Liget, Magyaregregy, Magyarhertelend, Magyarszék, Mánfa, Máza, Mecsekpölöske, Oroszló, Szalatnak, Szárász, Szászvár, Tófű, Vékény

Egyházaskozári Óvoda és Egységes Óvoda-bölcsőde

Cím: Egyházaskozár, Ifjúság utca 36/A.
Telefon: 72/459-113
Email: ovoda.ekozar@gmail.com
Intézményvezető: Stein Mónika

Szászvári Hársvirág Óvoda és Egységes Óvoda-Bölcsőde

Cím: Szászvár, Szent István utca 23.
Telefon: 72/671-546
Emailovoda@szaszsuli.hu
Intézményvezető: Dobó Dóra


A Pécsimami 2015/16. évi "A mi bölcsődénk" című pályázatában szülők osztották meg gyermekük bölcsődéjével kapcsolatos tapasztalataikat. Erről a bölcsődéről az alábbiakat írták:

Hozzászólások

 

A  Pécsimami 2015/16. évi „A mi bölcsődénk” pályázatában szülők adtak választ arra a kérdésre, hogy „Miért szeretitek gyermeked bölcsődéjét?” A válaszok itt olvashatók.

Mi azért imádjuk a komlói bölcsődét mert türelmes, hozzáértő, kedves és közvetlen szakemberek dolgoznak ott. A pici fiam nagyon szeret járni, sok fontos dolgot tanítottak vele 4 hónap alatt. Nekünk csak javunkra vált a bölcsöde.

Teljesen megvagyok elégedve a Komlói bölcsödével. Magas színvonalú ellátásban részesülnek a gyerekek. Kedvesek az ott dolgozók.

gyermekem a komlói bölcsödebe jár. nagyon meg vagyok a bölivel elégedve  kedves gondoskodó biztos kezekben van a gyermekem  a gondozók mellett. mindezek mellett felújitott tiszta  rendezett körülmények veszik körben a gyerekeket.jó légkör szuper kinti játszótér rengeteg játéek áll a picik rendelkezésére.   gyermekem minden nap jókedvüen megy  es jon haza a szilvási bölcsiböl

köszönöm hogy ebbe a bölcsibe járhat

Azért szeretjük a komlói bölcsődét, mert mindenki nagyon kedves, aranyos, és valóban szeretik a piciket! Családias a légkör. Kisfiam szeret oda járni, otthon is rengeteget mesél a böliben szerzett élményekről. Örülök, hogy annak idején a komlói böli mellett döntöttünk, a legjobb választás volt.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

5 apró szokás, amitől kiegyensúlyozottabb lesz a családi élet

5 apró szokás, amitől kiegyensúlyozottabb lesz a családi élet

Van, amikor minden egyszerre történik: a gyerekek beszélnek, a táska nincs bepakolva, a vacsora odakozmál, és persze épp akkor csöng a telefon. Ilyenkor a „kiegyensúlyozott családi élet” kifejezés leginkább egy távoli álomnak tűnik. Pedig nem a nagy, drámai változások segítenek, hanem azok az apró szokások, amik csendben, lassan átrendezik a napjainkat.
5 dolog, amit a természet jobban tanít, mint bármelyik iskola

5 dolog, amit a természet jobban tanít, mint bármelyik iskola

Gyerekkorunkban magától értetődő volt, hogy kint játszunk. Faleveleket gyűjtöttünk, kavicsokat raktunk sorba, vagy csak lestük, ahogy a hangyák jönnek-mennek a járdán. Ma sok gyerek idejének nagy része zárt térben telik: iskola, otthon, képernyő.
A női termékenység titkai

A női termékenység titkai

A fogantatás és a születés misztérium. Ma már mintha ezt elfelejtettük volna. Mintha a nők már nem bíznának a testükben és abban, hogy képesek egy gyermeket a világra hozni. Egyre inkább támaszkodnak a külső hatásokra, orvosi segítségre. A külső hatások miatt is, hiszen a társadalom nyomása és a stresszes környezet egyáltalán nem segít a nyugodt gyermekvállalásban. Sok nő egyre később, gyakran csak a negyvenes éveiben jut el oda, hogy megtalálja a megfelelő párt, akivel családot alapítana, és biztos egzisztenciát is tud maga mögött. A testünk ilyenkor még alkalmas a babavállalásra, de nem mindegy hogy addig hogyan éltünk. Mit történt testünkkel, lelkünkkel.
Egészséges őszi sütik bűntudat nélkül

Egészséges őszi sütik bűntudat nélkül

Az ősz a sült alma, az illatos fűszerek és a sütőtök szezonja nálam, főleg, ha már kint beköszönt a csípős idő. Ilyenkor egy házi sütemény nem csak a testet, de a lelket is felmelegíti. Mit süssünk, ha az őszi ízek élvezete mellett az egészség is fontos szempont számunkra?
Ugrás az oldal tetejére