Jelenlegi hely

Gyerekszáj 2013 - gyermekeink legjobb mondatai!


A játék véget ért: nyertesek és a beküldött mondatok ITT!

Gyerekszáj 2013
 

 

   

 



Oszd meg velünk gyermeked legjobb mondatait gyermeknapi játékunkban!
A részvétel egyszerű: nem kell regisztrálni, máris töltheted fel gyermeked legviccesebb, legmeghökkentőbb, legőszintébb megnyilvánulásait:
 

KATTINTS IDE GYEREKSZÁJ FELTÖLTÉSÉHEZ!


Garantált ajándék minden beküldőnek:

50% kedvezmény Pécsi Városnéző Kisvonatozásra!



A kedvezményt 2 felnőtt és max. 3 gyermek veheti igénybe, egy alkalommal, legkésőbb 2013. október 31. napjáig.

A kedvezményre jogosító kupont IDE KATTINTVA kérheted, a "gyerekszáj" beküldése után. A kupont 2 munkanapon belül az email címedre küldjük.


Díjak:


 

  1 db Bilibo (zöld, rózsaszín, vagy narancssárga)





  2 felnőtt  + 2 gyerek részére felajánlott 3 nap / 2 éjszakás üdülés a Köves Vendégházban Pécsett, amit 2013. december 31-ig lehet felhasználni, ünnepnapok kivételével.


Meddig tart a játék?


A játék  2013. május 21. napjáig tart.

Online sorsolás és eredményhirdetés 2013. május 23-án.


Mikor és hol láthatom gyermekem beküldött

mondásait/képét?


Minden beküldött "gyerekszáj" részt vesz a sorsoláson, de a beküldött szövegek / képek fokozatosan kerülnek fel Facebook oldalainkra és a Ti írjátok menü "Gyerekszáj" rovatába.

Játssz velünk és lepd meg az apróságokat gyereknapra egy klassz Bilibóval, vagy egy felejthetetlen családi üdüléssel!

Az Imami csapata

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Segítség, gluténérzékeny a gyerekem! - A gluténmentes étkezés szülői szemmel

Segítség, gluténérzékeny a gyerekem! - A gluténmentes étkezés szülői szemmel

Magyarországon a cöliákia becslések szerint a lakosság körülbelül 1%-át érinti, ami közel százezer embert jelent. A gluténmentes étrendet követők köre ennél tágabb: hazai adatok szerint a 15 éves és idősebb magyarok 1,8%-a követett gluténmentes diétát, a nem-cöliákiás gluténérzékenység pedig egyes becslések szerint már több százezer embert is érinthet. (1;2) Ezért a gluténmentes étkezés nem egy szűk, elszigetelt probléma, különösen akkor nem, ha a gyerekeket nézzük. Egy diagnózis vagy tartós étrendi korlátozás nemcsak a gyereket érinti, hanem az egész család hétköznapjait átrendezi: a bevásárlást, az uzsonnacsomagolást, az óvodai és iskolai ünnepeket, a menzával kapcsolatos döntéseket, a kirándulásokat és sokszor még azt is, hogy a szülő mennyire érzi biztonságban a gyerekét egy közösségi étkezési helyzetben.
Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

A kisgyerekes ruhatár egy külön világ. A darabok gyorsan cserélődnek, mégis közben meglepően gyorsan el is használódnak. Egy body, amit pár hete vettél, már foltos. Egy nadrág térde elvékonyodott, pedig még bőven hordható lenne.Ilyenkor nem az a legjobb döntés, hogy kidobjuk. Ezek a ruhák nagyon jól javíthatók – ráadásul egy kis átalakítással még jópofábbak is lehetnek, mint új korukban.
"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Ugrás az oldal tetejére