Jelenlegi hely

Allergia referencia csoport indul

Tüsszögés, könnyezés, szemviszketés, torok és szájpadlás viszketés, orrdugulás, vagy épp megállíthatatlan orrfolyás. Csak egy allergiás tudja igazán, ez mit jelent.

Amikor nyaralás alatt esőért imádkozol, mert utána enyhülnek a tünetek kicsit, vagy amikor a kedvenc kutyádtól, macskádtól kell megválnod, hogy elkerüld a tüneteket, vagy amikor a méregdrága porszívóba veted már az utolsó reményedet, hogy majd megoldja a poratka problematikát... Szemcseppek, orrspray, tabletták..
Szeretnél megszabadulni tőlük?

Allergia referencia csoportot indítok. Várom azok jelentkezését, akik allergiában szenvednek és szeretnének tőle megszabadulni. Az allergia egy hibás immun válasz egy valójában ártalmatlan dologra. Pollenek, házi poratka, állatszőr, stb. A bowen technika egy nagyszerű módszer, hogy a szervezet működését optimalizálja és a helyes működésre késztesse.
A bowen technikáról és az alkalmazási területekről bővebben itt:

http://bowen-dula.webnode.hu/bowen-technika/nehany-alkalmazasi-terulet/

A referencia csoport célja, hogy minél többen megismerkedjenek ezzel az alternatív, manuális módszerrel, mely segít akut, vagy régóta fennálló, krónikus betegségek megoldásában.

Azért választottam épp az allergia területét, mert rengeteg embert érint. Az allergia szezon pedig megmérgezi a hétköznapokat, az egész éven át tartó allergiákról nem is beszélve. Különböző gyógyszerekkel tünetmentessé tehető, de minden gyógyszernek van mellékhatása és a probléma gyökerét nem szünteti meg.
A bowen technika, egy holisztikus módszer, mely a szervezet öngyógyító mechanizmusait indítja be, azok működését segíti elő. Oldja a test feszültségállapotait, ezzel erősítve a fizikai és mentális állapotok harmóniába kerülését. Egyaránt hatásos a fizikai és pszichoszomatikus betegségek megoldásában.

A referencia csoportban való részvétel feltételeiről email-ben adok bővebb felvilágosítást!
A csoportban 10-10 fő vehet részt Pécsett, illetve Budapesten.
Érdeklődni az alábbi elérhetőségeken:
Bérces Virág 70 421 9826
bowen.dula@gmail.com

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.
Hogyan éljük túl a hőséget?

Hogyan éljük túl a hőséget?

Valahogy muszáj lesz. És bár az idei nyár (eddig) kegyesebb hozzánk, mint a tavalyi, a 38°C azért már alkalmas a nyugalom megzavarására. A szenvedés pedig csak a mazochistákat villanyozza fel, a többiek megoldások után kutatnak.
Tíz étel, amit a 10 éve gyereked is elkészíthet a nyári szünetben

Tíz étel, amit a 10 éves gyereked is elkészíthet a nyári szünetben

A szülői stresszfaktor egyik okozója a nagy ebédkérdés, amihez nemcsak a mikor mit főzzek, de a megeszi-e a gyerek is hozzájárul. Van pár tippünk kezdőknek és haladóknak.
Ugrás az oldal tetejére