Jelenlegi hely

Az Apró Léptek csapata a Szabadkikötőben

"Kedves Anyukák!  Nagy szeretettel vár Titeket az Apró Léptek csapata a Szabadkikötőben május 6-án 17 órakor és május 7-én 10 órakor tartandó előadásaira!

Témánk: "Tudatos szülő, szabad gyermek"

Mit is takar ez a jelmondat?!

Sajnos egyre több a probléma a közegészségügyben, közoktatásban, a nyugdíj-rendszerben, DE egyre több a lehetőség is, hogy magunk válasszunk: gyermekeink számára biztosítsuk a lehetőséget egy pozitívabb, kreatívabb, színesebb élethez.

Ez azonban a családok többségénél csak akkor lesz lehetséges, ha a szülők tudatosan, és időben elkezdenek felkészülni a jövőben felmerülő megnövekedett kiadásokra.

Ha neked is fontos, hogy tisztán láss, használd ki bátran szakmai kompetenciánkat, hiszen célunk, hogy folyamatosan naprakész információkkal és intelligens pénzügyi megoldásokkal támogassunk ebben minél több szülőt!

Az előadások mellett igény szerint ingyenes személyes konzultációkra is sort kerítünk!

A részvétel ingyenes, azonban regisztrációhoz kötött!  Itt regisztrálhatsz

Helyszín: Szabadkikötő/Pécs, Király u.64.

Időpontok:
2016. május 6. (péntek) 17 óra
2016. május 7. (szombat) 10 óra



Bővebb információ: www.aproleptek.hu

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon. Persze ettől még a család enni szeretne – a "tátogó fiókák" nem fogadják el kifogásként a 38 fokot.  Akár a hőség, akár az energiatakarékosság, akár az egészségesebb étkezés miatt szeretnél változtatni, a nyár és a hőség erre tökéletes alkalom.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

A válás önmagában is komoly veszteség egy gyermek számára. A szülők útjai ugyan különválnak, de a gyermek számára mindketten örökre a szülei maradnak. Éppen ezért különösen fájdalmas, amikor a szülők közötti konfliktus nem ér véget a különválással, hanem a gyermek válik a harc eszközévé.
Ugrás az oldal tetejére