Jelenlegi hely

FirSTeps Early English - Nem csak játszóház - nem is csak nyelviskola

Nyelvtanárként és szülőként is tudom és tapasztalom, hogy a gyermekeknek az első három életéve meghatározó a további értelmi és érzelmi fejlődésük szempontjából.

Fogékony korai évek

Ebben az időszakban a gyermek minden nyelvet az anyanyelvéhez hasonló nyitottsággal fogad, az ismeretek mélyebben, tartósabban raktározódnak el. A saját gyermekeimet 10 éve – születésüktől - tanítom angolra, így lényegben velük együttműködve fejlesztettem a tananyagot, lépésről lépésre. Őket és tanítványaimat is a korai nyelvelsajátítás nyitottabbá tette az iskolai tanulásra és a második idegenyelv (német) tanulásában is előnyt jelentett.

FirSTeps Early English baba-ovis angol bemutató óra Pécsett, szeptember 8-án (pénteken) 17.00 órától a High Computer Kft. irodaházában (Pécs, Őz u. 5.)

“Kisfiamban mély nyomot hagytak az együtt töltött alkalmak, még így két hónap távolságból is simán felidézi a tanultakat.”
2 éves kisfiú édesanyja



Mitől más a FirSTeps Early English tanfolyamsorozat?
Nemcsak angol játszóház, mert gondosan kidolgozott, egymásra épülő tananyag alkotja a gerincét, nem is csak nyelviskola, mert 15 mese köré épül fel a tananyag, amit sok-sok játék, ének tesz élményszerűvé a gyerekek számára. A kisgyermekek szinte az egész környező világukat meséken, történeteken keresztül élik meg. A mesék ezért egyedülálló lehetőséget nyújtanak a gyermekek figyelmének megragadására, érdeklődésének fenntartására. A meséken kívül a mozgással összekötött ismeretszerzésnek is nagy szerepe van, hiszen a kisgyermekkorban az agyféltekék funkcionális elkülönülése még nem olyan mértékű, mint felnőtt korban, ezért a játékos, mozgással kísért tanítás hatékony ebben az életszakaszban.

“Hogy a gyerekek mennyire érezték jól magukat? Semmi nem bizonyítja jobban, mint hogy minden alkalom végén külön küzdelem volt a hazajövetel, mert mindig volt "még egy picit…"
2 éves kisfiú édesanyja

 

FirSTeps Early English baba-ovis angol bemutató óra Pécsett, szeptember 8-án (pénteken) 17.00 órától a High Computer Kft. irodaházában (Pécs, Őz u. 5.)

Magyar termék, magyar ár
A tananyag saját fejlesztésű, magyar illusztrátorral, zenészekkel együttműködve, angol anyanyelvű tanár és nyomdai szerkesztő ismerőseim lektorálásával született, ezért a tanfolyamok ára is a magyar lehetőségekhez igazodik.

Motíváló tananyag
„Házi feladat” természetesen nincs, a CD hanganyagokat játék közben is lehet hallgatni. A képes, hangos szótár, mesekönyvek közös időtöltésre nyújtanak lehetőséget. Minden szinthez tartozik egy munkafüzet, amiben a korosztálynak megfelelő szintű érdekes feladatot a foglalkozásokon oldjuk meg.

”Egy idő után, amikor otthon kisfiammal hallgattuk a CD-t, az egyes részekhez a tőled látott mozdulatokat utánozta, és néha előkeresett olyan játékokat, amelyekről az éppen hallgatott dal szólt.”
3 éves kisfiú édesanyja



Pécsen kívül Pécsváradon, Komlón, Zengővárkonyban, Mecseknádasdon, Diósdon, Hosszúhetényben is tanulnak 1-7 éves gyermekek ezzel a tananyaggal.

FirSTeps Early English baba-ovis angol bemutató óra Pécsett, szeptember 8-án (pénteken) 17.00 órától a High Computer Kft. irodaházában (Pécs, Őz u. 5.)

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Tudtad, hogy minden évben július első szombatja a Nemzeti Ölelés Napja Magyarországon? Bár nálunk ez a nap még nem tartozik a legismertebb jeles napok közé, épp ezért különleges alkalom, hogy egy kicsit megálljunk és figyelmet szenteljünk annak, mennyit számít egy szeretetteljes ölelés a mindennapokban.
Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Mondjuk ki nyíltan: a családanya/háziasszony szerepkör nincs versenyben a legmagasabb presztízzsel bíró tevékenységek között. Azt a bejelentést, hogy valaki éppen GYES-en van Uram bocsá’ főállásban menedzseli a háztartást és a családot, a legritkább esetben fogadják vallásos áhítattal. Finomak voltunk? Szerintünk is.
Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!
Ugrás az oldal tetejére