Jelenlegi hely

Ilyen volt a Pécsimami 2014 májusi jótékonysági börzéje

Nagyon készültünk a Pécsimami 2014 májusi börzéjére, hiszen most először nem csak a vásárlásról szólt a délután: a Magyarország első gyermekhospice házát működtető  Szemem Fénye Alapítványnak is segíthettek a börze résztvevői.

 

 

Az alapítvány Király utcai Jótékonysági butikja (Charity Shop) javára gyűjtött gyerekholmikat a börze másnapján juttattuk el a Rácvárosi útra (képek fent) és a tombolán befolyt  összeget is teljes egészében a Dóri  Házat működtető Alapítvány kapta:

 

 

A jótékonysági tombola nyertes számai:

zöld 45 (Elevenpark belépő - a börzén átvette nyereményét)

sárga 1. (Elevenpark belépő - MÉG KERESSÜK!)

zöld 20. (Családi fotózás a Szepesvári Fotó felajánlásával - átvette nyereményét)

 

A börze más szempontból is rendhagyó volt: a gyermekeket az étterem kistermében ingyenes trambulinnal és íjászattal, a parkolóban pedig kedvezményes vidámparkkal vártuk.

 

A börze képekben:

 

 

Tartsatok velünk augusztusi tanévkezdő börzénken is!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Ugye ismerősek azok a világvége-hangulatú pillanatok, amikor a hűtő előtt állsz, és azon gondolkodsz, mi a csudát főzz? Közben a család olyan válaszokkal támogat, mint „mindegy”, „nem tudom”... 
Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Ferenc, János, Borbála, Mikulás... igazán gazdag jeles napokban és különleges alkalmakban december hónap. Mit is csináltak régen elődeink? Honnan tudták, milyen időjárásra számíthatunk vagy kinek hogy hívják majd a jövendőbelijét? 
Már látogatható a Vörsi Betlehem

Egy kicsi falu különleges látnivalója – Idén is látogatható a Vörsi Betlehem

Tudtad, hogy egy Balaton melletti kis faluban látható Közép-Európa legnagyobb betleheme? Idén 75. alkalommal építette fel Vörsön a falu apraja-nagyja Jézus születésének pillanatát megörökítő bibliai jelenetet, aminek csodájára járnak a világ minden részéről.
Egy tészta és sok szósz

Egy tészta és sok szósz

Van itthon egy kis hús, egy kis ez, egy kis az, de mi legyen belőle? Persze a fénysebességénél is gyorsabban, az sem baj, ha a maradékok is eltűnnek… Na erre ideálisak a szószos tésztaételek és egytálételek.
Ugrás az oldal tetejére