Jelenlegi hely

Ingyenes számítógépes tanfolyam Pécsett, teljesen kezdőknek!

Ha olvasod ezt a cikket, akkor minimum felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel. Sok családban vannak azonban olyanok - elsősorban az idősebb generáció - akik (még) nem használják az internet és a számítógép nyújtotta lehetőségeket. Ez a teljesen ingyenes tanfolyam nekik szól!

Kiknek szól a tanfolyam?

Teljesen kezdőknek, tehát nem "ciki", ha a jelentkező "be sem tudja kapcsolni a gépet"!

16 és 65 év közötti jelentkezőket várnak.

Miben segít a tanfolyam?

Az “Első lépések a digitális világban" képzés célja annak elérése, hogy a résztvevő:

- tudja használni az infokommunikációs eszközének (PC, tablet, notebook, okostelefon, stb.) működtetéséhez szükséges alapvető funkciókat,
- tudja hanghívásra és szöveges üzenetküldésre használni infokommunikációs eszközét,
- tudjon egyszerű szövegszerkesztési lépések felhasználásával rövid szöveget szerkeszteni,
- tudjon egyszerű mentési műveleteket végezni,
- tudjon az interneten tájékozódni, könnyen hozzáférhető információkat megszerezni,
- tudjon elektronikus levelezést bonyolítani az alapvető funkciók használatával,
- az infokommunikációs eszköze megismert funkcióit biztonságosan tudja használni.

Hány órás a tanfolyam?

A tanfolyam 35 órás, heti két alkalommal 3 órás elfoglaltságot jelent.

Délelőtti és délutáni csoportok indítását is tervezik. (8-11, 13-16, 16-19)

Mikor indul a tanfolyam?

Várható indulás: 2017 június

Hol lesz a tanfolyam?

Helyszín: Hamburger és Társa Oktatási Kft. Iparosház (Pécs, Rákóczi út 24-26. I.emelet 201-es terem)

Hogyan lehet jelentkezni?

Jelentkezni lehet telefonon, de  a tanfolyam kezdete előtt személyesen is regisztrálnia kell a résztvevőnek.

Elérhetőségek:

Tel.: 72/225-868, Fax: 72/510-787
Mobil: 20/9615-966, 20/3384-235
Email: info@hatok.hu

Ingyenes folytatás!

Aki ezt a tanfolyamot elvégzi, folytathatja további 35 órában, szintén INGYENESEN. ("Önállóan használom az informatikai eszközömet")
Ez a tanfolyam főleg arról szól, hogy hogyan lehet otthonról ügyeket intézni internet segítségével (Ügyfélkapu), illetve közösségi oldalakat használni.

A szervező igyekszik minden képzést a csoport igényeihez igazítani. Ha bármilyen külön kérése van bármelyik résztvevőnek, akkor azt az oktató beépíti a tananyagba.

Szervező: Hamburger és Társa Oktatási Kft.

Bővebb információ ITT! 


 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Tudtad, hogy minden évben július első szombatja a Nemzeti Ölelés Napja Magyarországon? Bár nálunk ez a nap még nem tartozik a legismertebb jeles napok közé, épp ezért különleges alkalom, hogy egy kicsit megálljunk és figyelmet szenteljünk annak, mennyit számít egy szeretetteljes ölelés a mindennapokban.
Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Mondjuk ki nyíltan: a családanya/háziasszony szerepkör nincs versenyben a legmagasabb presztízzsel bíró tevékenységek között. Azt a bejelentést, hogy valaki éppen GYES-en van Uram bocsá’ főállásban menedzseli a háztartást és a családot, a legritkább esetben fogadják vallásos áhítattal. Finomak voltunk? Szerintünk is.
Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!
Ugrás az oldal tetejére