Jelenlegi hely

IV. Családi Színházi Fesztivál

A Pécsi Nemzeti Színház 2015/16-os évada május 27-én a “Játszd újra, Sam!” című vígjáték előbemutatójával ér véget, majd május 29-én a hagyományos Színház téri Gyermeknappal indul a Családi Színházi Fesztivál.

Március 31-én Dr. Páva Zsolt, a fesztivál fővédnöke jelenlétében ismertette Rázga Miklós a Pécsi Nemzeti Színház igazgatója a május 29.-június 5. között megrendezésre kerülő IV. Pécsi Családi Színházi Fesztivál műsorát.

A POSzT juniorként emlegetett eseményen idén 13 társulatot lát vendégül a színház, a saját előadásokkal együtt összesen 19 előadást tekinthet meg a pécsi közönség.
Olyan magas színvonalú budapesti, vidéki és határon túli előadásokat, melyek a családok közös kikapcsolódását, élményszerzését szolgálják. A produkciók között minden korosztály talál kedvére valót, a legkisebbektől a tinédzserekig, akik szüleikkel, nagyszüleikkel közösen vehetnek részt a programokon. 
 

Dr. Páva Zsolt elmondta, hogy a város vezetése és személyesen ő is fontosnak tartja azokat a célokat, értékeket melyeket a Pécsi Nemzeti Színház képvisel, hangsúlyozta, hogy a Családi Színházi Fesztivál beváltotta a hozzá fűzött reményeket, évről évre több látogatót vonzanak az előadások, mind Pécs városából, mind a régió településeiről.

Jegyek 2016. április 5-én 10.00 órától kaphatók!
 
PROGRAM

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Július közepén a legtöbben nem nagy lakásfelújításra vagy bonyolult ruhavarrásra vágynak. Inkább olyan alkotásokra, amelyek gyorsan elkészülnek, hasznosak, és közben egy kis sikerélményt is adnak.
Ugrás az oldal tetejére