Jelenlegi hely

Judit és a Pécsimamik játszóteret főznek!

Januárban indult összefogásunk eredményeként eddig 700 kg vonalkodot sikerült összegyűjtenünk.

Célunk, hogy Nagykozárnak nyerjünk (főzzünk) egy új játszóteret!

Ha segítenél ebben, kérlek juttass el hozzánk  1.4 kg-os, vagy annál kisebb kiszerelésű Delikát 8 vonalkódokat az alábbi gyűjtőhelyek segítségével.

Beküldési határidő: 2011 május 15., ezért május 12-ig várjuk a vonalkódokat, hogy legyen idő az összesítésre.

Sorsolás: 2011. május 24-én, de esélyesek vagyunk az "automatikusan járó" játszótérre is, amit az kaphat meg, aki a legtöbb vonalkódot gyűjti.

 

Gyűjtőládák:

Szent Mór Katolikus Iskolaközpont, Belvárosi Iskola, Testvérvárosok Terei Általános Iskola, Köztársaság Terei Általános Iskola, Református Iskola és Kollégium, Nyugdíjas Egyesület Majorossy utca, szinte az összes COOP BOLT, Kertvárosban Varázs Kozmetika, mellette a fodrászat. Petőfi utcai Kozmetika. De gyűjt nekünk a Tettye Vendéglő is.
 

Nem pécsi gyűjtőhelyek: Bogádi Iskola, Nagykozárban minden közintézmény: Polgármesteri Hivatal, Védőnők, Boltok, Orvosi Rendelő, Óvoda

2011. május 8-án a Pécsimami Napok szabadtéri programján is elhelyezünk egy gyűjtőládát (Kultúrkert, bejárat a Szent István tér 17. illetve az Esze Tamás utca felől).

 

Ide is el lehet jutattni a vonalkódokat: 
Cím: Kapus Judit 7741, Nagykozár, Kossuth L. u. 32.
Telefonszámom: 20/31-60725
 

Ha sikerül összehozni egy játszóteret, természetesen várunk minden kedves vonalkódgyűjtőt a játszótér átadásra!

A megnyitóról a Pécsimamin keresztül fogunk hírt adni.

Köszönöm a segítséget!

JuditMami

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére