Jelenlegi hely

Karácsonyország rajzversenyt hirdet a legkisebb művészeknek!

Te is szívesen veted papírra színes álmaidat, az emlékezetes karácsonyi pillanatokat, netán csodákat? 

Mutasd meg nekünk, és mi értékes ajándékkal háláljuk meg a legtöbb like-ot kapott alkotásokat!

Rajzversenyünkre az alábbi korosztályi kategóriákban nevezhetsz:

  • 3-6 év
  • 6-10 év
  • 10-13 év
  • 13 év felett

 A rajzversenyre készült pályázatokat  2020. december 18-ig várjuk, névvel és életkorral ellátva a Karácsonyország - Kiállítás és Vásár Facebook oldalán, Facebook üzenetben.

Beérkezést követően feltöltjük azokat a Karácsonyi Rajzverseny 2020 albumunkba, ahol a like-okat tudod rá gyűjteni.

Oszd meg ismerőseiddel beküldött rajzotokat, akik egy-egy like-kal hozzá tudnak segíteni a még jobb eredményhez!

Sok sikert és élménydús karácsonyi készülődést kívánunk!

Karácsonyország - Ahol a csodák valóra válnak!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére