Jelenlegi hely

Magasba emeltük a gyerekeket! - Flashmob a Pécsimamival június 10-én az Árkádban

Hatodik alkalommal szervezte meg a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom a nagy országos gyerekemelést, melynek célja, hogy egyszerre minél több gyereket emeljük fel, bárhol is legyünk az országban.

 

A "Gyereket a magasba!" mozgalom üzenete, hogy:

gyereknek lenni és szülőnek lenni is jó!
 

Az idei gyerekemelés különleges volt, mert egy zenés-táncos flashmob formájában valósul meg: kicsik és nagyok egyszerre jártak körtáncot és énekelték el a "Kicsi vagyok én, majd megnövök én" kezdetű nótát az Árkád Pécs Bevásárlóközpontban!

Pécsett a Pécsimami és a Hurcibaba várta a vállalkozó kedvű családokat, a villámcsődület pedig nagyon vidámra sikerült, közel 100-an csatlakoztak a közös tánchoz és emelték magasba a gyerekeket.

A pécsi villámcsődület képekben:

Egy másik nézőpontból:

Az eseményről tudósított a Bama és a Dunántúli Napló is:

 

Köszönjük, hogy ennyien velünk tartottatok, sikerült megmutatni, hogy a gyermek nekünk pécsieknek is nagy érték! :)

 


A "Körülöttünk forog a világ" pécsi flashmob a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom és a Pécsimami Közhasznú Egyesület szervezésében, a Hurcibaba Klub közreműködésével valósul meg.

 

Köszönjük az ÁRKÁD PÉCS BEVÁSÁRLÓKÖZPONTNAK, hogy befogadta az eseményt!

Médiatámogatónk:

 


 

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ugrás az oldal tetejére