Jelenlegi hely

Március 8-án Börze és Játszóház a Pécsimamival a Lauber Dezső Sportcsarnokban

Újra börzézni hívunk benneteket: a bolti ár töredékéért szerezhetitek be nálunk a tavaszi gyerekholmikat, játékokat, vagy a teljes babakelengyét! Az apróságokat ingyenes játszóház szórakoztatja színes programokkal, a szülők pedig családi pénzügyek témájában kérdezhetnek szakembereinktől. Sőt: az is kiderül, hogy ki lesz az Év Női Példaképe Baranyában!

2020. március 08. (vasárnap) 15.00 - 18.00

LAUBER DEZSŐ SPORTCSARNOK - Pécs, Veres Endre u. 10.

A belépés és a programok ingyenesek!

ASZTALFOGLALÁS ITT!

Mivel várunk?

  • 350 méternyi baba- és gyerekholmi 
  • Ingyenes játszóház
  • Ajándék tombola mindenkinek értékes nyereményekkel
  • Tanácsadások családi pénzügyek témájában
  • Ingyenes parkoló, büfé, szoptatási - és pelenkázási lehetőség, éééés
  • Az "Év Női Példaképe" díjátadó.

INGYENES JÁTSZÓHÁZI PROGRAMOK:

 ugrálóvár – trambulin – óriás építőkocka - Duplo játszóház - csillámtetkó - Gyurmavilág játszóház - nőnapi kézműves foglalkozás -  Maci kórház -  interaktív játékok




ZSEBRE MEGY: INGYENES TANÁCSADÁSOKRA JELENTKEZHETSZ ITT!

(CSOK, táppénz, CSED, GYED, CSP, GYES, GYET, babakötvény, szociális ellátátások)

Kérdéseitekre a Kormányhivatal, az Államkincstár és a Területi Szociális Központ szakemberei válaszolnak.

Új! A börzén akár meg is nyithatod gyermeked Start - értékpapírszámláját. Miért érdemes és mi kell hozzá? Katt ide!

ASZTALFOGLALÁS ITT!

 

ÚJ! JÓTÉKONYSÁGI BABA- ÉS GYEREKHOLMI GYŰJTÉS RÁSZORULÓ CSALÁDOKNAK!



A börzén el nem adott holmik a helyszínen leadhatók, illetve bárki elhozhatja a megunt, kinőtt, de jó  állapotú baba- és gyermekholmikat, melyeket rászoruló családoknak szeretne eljuttatni. 

Az összegyűlt adományokat a Magyar Vöröskereszt Baranya Megyei Igazgatósága fogja eljuttatni hátrányos helyzetű családoknak. 


A program a Pécsimami Közhasznú Egyesület szervezésében, a Nemzeti Együttműködési Alap, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő és a Miniszterelnökség támogatásával valósul meg.

 

Várunk benneteket 2020. március 08-án a Lauber Dezső Sportcsarnokban!

 

   

Média támogatónk:

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

A kisgyerekes ruhatár egy külön világ. A darabok gyorsan cserélődnek, mégis közben meglepően gyorsan el is használódnak. Egy body, amit pár hete vettél, már foltos. Egy nadrág térde elvékonyodott, pedig még bőven hordható lenne.Ilyenkor nem az a legjobb döntés, hogy kidobjuk. Ezek a ruhák nagyon jól javíthatók – ráadásul egy kis átalakítással még jópofábbak is lehetnek, mint új korukban.
"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Ugrás az oldal tetejére