Jelenlegi hely

Mosolymanó hírek - nem csak kertvárosi mamiknak!

A Mosolymanó Egyesület részt vesz a Facebookon, a DRB Bank Civil Karácsony programjában. Aki úgy gondolja jó dolgokat tesz az egyesület, szavazzon Rájuk Naponta!

December 7. szombat - Gyerekruha Börzike a Nevelési Központban, és jótékonysági ruha/játék gyűjtés;
 
December 9. hétfő, Játszóház - Szolgáltató Iroda Megnyitó, meglepetésekkel, ajándékokkal, Ingyen Kürtős kaláccsal; Minden hétköznap NYITVA vagyunk. Foglalkozások, játszóház kicsiknek, nagyoknak naponta (8-18 óra között). Helyszín: Pécs, Csontváry sétány, PÉTÁV épület, főbejárat ÚJ!
 
Közösségi Adventi Vásár december 9-14 között, délutánonként, melyre saját készítésű dolgokat várunk elsősorban. Előzetes jelentkezés szükséges, mert az asztalok száma korlátozott!
Info: www.mosolymano.hu, Facebook – Mosolymanó Egyesület
 
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.
Hogyan éljük túl a hőséget?

Hogyan éljük túl a hőséget?

Valahogy muszáj lesz. És bár az idei nyár (eddig) kegyesebb hozzánk, mint a tavalyi, a 38°C azért már alkalmas a nyugalom megzavarására. A szenvedés pedig csak a mazochistákat villanyozza fel, a többiek megoldások után kutatnak.
Tíz étel, amit a 10 éve gyereked is elkészíthet a nyári szünetben

Tíz étel, amit a 10 éves gyereked is elkészíthet a nyári szünetben

A szülői stresszfaktor egyik okozója a nagy ebédkérdés, amihez nemcsak a mikor mit főzzek, de a megeszi-e a gyerek is hozzájárul. Van pár tippünk kezdőknek és haladóknak.
Ugrás az oldal tetejére