Jelenlegi hely

Mozizni jó – kukoricázni ér! - Pirogránit Kertmozi a Zsolnay Negyedben saját popcornnal

Idén nyáron ismét szabadtéri mozivá változik a Pirogránit Udvar a Zsolnay Negyedben. Az óriás kivetítőn a legnagyobb közönségkedvencek láthatók vasárnap esténként, sőt egy újdonsággal is készülünk.

Júliustól 13-tól vasárnap esténként a csillagos égbolt alatt, csodálatos környezetben élvezheti a közönség az elmúlt évek legsikeresebb filmjeit. Kertmozink kínálatában minden korosztály megtalálhatja a számára kedves filmet: romantikus alkotások, vígjátékok, akciófilmek és gyerekfilmek is szerepelnek a műsoron. Újdonság, hogy idén először az elmaradhatatlan ropogtatnivalót a moziba érkezők saját maguk készíthetik el. Mi biztosítjuk a mikrót –csak a kedvenc pattogatnivalót kell hozni.

Pirogránit Kertmozi program:

  • VII. 13. vasárnap 21.00: Drágán add az életed! (16)
  • VII. 20. vasárnap 21.00: Ready Player One (12)
  • VII. 27. vasárnap 21.00: Micsoda nő! (16)
  • VIII. 3. vasárnap 21.00: Csillagok között (12)
  • VIII. 10. vasárnap 21.00: A Karib-tenger kalózai: a fekete gyöngy átka (12)
  • VIII. 17. vasárnap 21.00: Szerelmünk lapjai (12)
  • VIII. 24. vasárnap 20.00: Agymanók (6)

Belépő: 2000 Ft
Esőhelyszín: E78
A mozijegyek megvásárolhatók online, vagy a vetítések előtt a Zsolnay Kulturális Negyed Major utcai Infopontján.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

A pingvin-tudatosság napja vagy a Nemzetközi Fókavadászat-ellenes Nap ismerős? Bizony a Madarak és fák napja mellett több tucatnyi, a növény- és állatvilággal kapcsolatos világnap és jeles nap létezik. Összegyűjtöttük őket, segíthet a pedagógusok óvodai, iskolai munkájában de éppúgy egy otthoni beszélgetés elindításában.
Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

A péntek 13 sokakban még ma is óvatos kíváncsiságot vagy akár szorongást kelt. Mintha egy különös, sűrű energia lengené körbe ezt a napot — és talán valóban így van, csak éppen nem úgy, ahogy a modern babona sugallja.
Böjt és női ciklus: hogyan böjtöljünk úgy, hogy ne terheljük túl a testet?

Böjt és női ciklus: hogyan böjtöljünk úgy, hogy ne terheljük túl a testet?

A böjt fogalma sokakban éles megvonást, szigorú szabályokat és külső elvárásokat idéz fel. Régi idők öröksége, amikor a test „fegyelmezése” még erénynek számított. A női test azonban sosem ebben a logikában működött. A női test nem sík, nem egyenletes, nem egyféleképpen reagáló rendszer. Hullámzó, áramló, ciklikus. Változik, finomodik, jelez, kér. Éppen ezért a böjt — ha valóban jót akarunk vele — nem válhat uniformizált szabályrendszerré. Csak akkor működik, ha figyelembe veszi a ciklusunkat, mert a női test más-más szakaszokban mást kíván, másképp terhelhető, másképp reagál a megvonásokra.
Szerencsés vagy szerencsétlen? Miért péntek és 13?

Szerencsés vagy szerencsétlen? Miért péntek és 13?

Lehet balszerencsés vagy a legszerencsésebb szám, attól függ, honnan nézzük. A világ egyik legismertebb babonája, de hogyan lett az?
Ugrás az oldal tetejére