Jelenlegi hely

Neked milyen a tempód a versenypályán?

Biztosan te is érezted úgy, mintha a mindennapokat egy nagy mezőnyben loholnád végig. A cél: minden feladatot időben, és lehetőleg a legjobb módon teljesíteni

Neked milyen a tempód a versenypályán?
Első kihívásként ott van(nak) a gyerek(ek), akik maximálisan igényelnek Téged!
 
Ahogy az első cél teljesítve, jöhet a következő pálya, a munka.  Szervezni, tervezni, napi teendőket intézni, és közben koncentrálni teljes embert igénylő feladat.
 
Közben a párod, a házimunka, a külsőd mind sorban állnak, hogy végre velük is foglalkozz.
 
 
Nem csoda, hogy mire este ágyba kerülsz, azt sem tudod, merre van a fent és a lent! Az életünk sokszor olyan, mint egy durván összekevert öttusa pálya, ahol méterenként sportágat váltasz, naponta 100x, megállás nélkül.
 
Ezt mindannyian megtapasztaljuk - de nem mind ugyanúgy éljük meg!
 
Ha te könnyen fáradsz, reggelente nehezen ébredsz, vagy sokszor a teljesítőképességed határán érzed magad, akkor most  figyelj!
 
Ugye felszabadító élmény lenne, ha az egész napi nyüzsgéshez sokkal több erő, nagyobb energia állna rendelkezésedre?
 
Mennyivel jobb lenne, ha még egy átpörgött nap után, késő este is „ide nekem az oroszlánt is” lendülettel nyúznád az utolsó programpontokat – vagy sokkal pihentetőbb álomban készülnél a reggel kihívásaira…
 
Köztudott, hogy az agarak eléggé gyorsak. Sőt, világverő tempóval képesek futni. Azonban még egy agár is csak „közepes”, „átlagos”, „középszerű” tempóval tud futni, amíg hiányzik egyetlen apró tényező.
 
Ami a nyűglődő agárból villámagarat csinál, az egy fadarab nyúlbőrben. Amint az agár megérzi a cél megrészegítő illatát, hirtelen berobban, és járműveket megszégyenítő sebességre kapcsol. És ami még jobb: innentől a száguldás számára nem munka, hanem minden porcikáját átjáró eufórikus öröm.
Hű. Jó lenne nekünk is egy ilyen „nyúldopping”, amitől könnyen vesszük a legdurvább napokat is. Igaz?
 
Jó hírem van – létezik, sőt könnyen elérhető!
 
Van egy közös vonás azokban a nőkben, akik egész nap fáradhatatlanul pörögnek, mint a Duracell-nyuszi:
 
Fizikailag erősek, és terhelhetőek.
A Hétköznapi Csodanőknél közzétettek egy csomó teljesen ingyenes, és persze legális „nyúldoppingot”, amit akár már holnap is szolgálatodba állíthatsz a jobb teherbírásért. Szó lesz:
  • Az erőről, annak jelentőségéről és megszerzéséről. A jedik állítólag fél karjukat odaadnák az infóért…
  • Azokról az egyszerű módszerekről, amitől reggel könnyebb frissen kikelni az ágyból. Neked!
  • Mi a különbség közted, Rubint Réka és Angelina Jolie között? Nem AZ.
  • Egy életmód program könnyű, gyors, működik.
Szeretettel:

NóriMami
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon. Persze ettől még a család enni szeretne – a "tátogó fiókák" nem fogadják el kifogásként a 38 fokot.  Akár a hőség, akár az energiatakarékosság, akár az egészségesebb étkezés miatt szeretnél változtatni, a nyár és a hőség erre tökéletes alkalom.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Július közepén a legtöbben nem nagy lakásfelújításra vagy bonyolult ruhavarrásra vágynak. Inkább olyan alkotásokra, amelyek gyorsan elkészülnek, hasznosak, és közben egy kis sikerélményt is adnak.
Ugrás az oldal tetejére