Jelenlegi hely

Nyiss be és láss csodát! - Egy sikeres kertvárosi projekt

A Csoda Bölcsőde Közhasznú Alapítvány szervezésében Nyiss be és láss csodát elnevezésű projekt 2011. november 07-én és 2011. november 18-án (a fa-babaház a vártnál később érkezett meg) került megrendezésre bölcsődénk udvarában és épületében.

A program Pécs megyei jogú város Önkormányzatának Élet - Tér pályázatának és a Csoda Bölcsőde Közhasznú Alapítvány támogatásával valósult meg. Rendezvényünkhöz kapcsolódott a Mosolymanó Egyesület és Pécs város Védőnői Szolgálatának Kertvárosi egysége.
 
 
A rendezvény célja a bölcsődét/bölcsődéket nem ismerő családok bevonása nyílt nap keretében, előtérbe helyezve az egészséges életmódra nevelést, a környezettudatosság fontosságát - már kisgyermekkorban.
 
A projekt során olyan családok is bepillanthattak bölcsődénkbe, akik nem veszik igénybe a napközbeni kisgyermekellátás e formáját, valamint generációk kapcsolatrendszerének javítását is szolgálta.

Rendezvényünkről készült képek megtekinthetők a www.educentrum.hu/bölcsőde Alapítványunk/Pályázat/Élet-Tér -> Nyiss be... alcím alatt.

Horváth Ibolya Judit
ANK Bölcsődevezető
 
 
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Ugye ismerősek azok a világvége-hangulatú pillanatok, amikor a hűtő előtt állsz, és azon gondolkodsz, mi a csudát főzz? Közben a család olyan válaszokkal támogat, mint „mindegy”, „nem tudom”... 
Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Ferenc, János, Borbála, Mikulás... igazán gazdag jeles napokban és különleges alkalmakban december hónap. Mit is csináltak régen elődeink? Honnan tudták, milyen időjárásra számíthatunk vagy kinek hogy hívják majd a jövendőbelijét? 
Már látogatható a Vörsi Betlehem

Egy kicsi falu különleges látnivalója – Idén is látogatható a Vörsi Betlehem

Tudtad, hogy egy Balaton melletti kis faluban látható Közép-Európa legnagyobb betleheme? Idén 75. alkalommal építette fel Vörsön a falu apraja-nagyja Jézus születésének pillanatát megörökítő bibliai jelenetet, aminek csodájára járnak a világ minden részéről.
Egy tészta és sok szósz

Egy tészta és sok szósz

Van itthon egy kis hús, egy kis ez, egy kis az, de mi legyen belőle? Persze a fénysebességénél is gyorsabban, az sem baj, ha a maradékok is eltűnnek… Na erre ideálisak a szószos tésztaételek és egytálételek.
Ugrás az oldal tetejére