Jelenlegi hely

Rajzfilmünnep május 29-én az Uránia Moziban játékos programokkal!

Az Országos Gyermeknapi Razjfilmünnep egész napos családi, ünnepi moziprogram, filmbemutató, egyéb gyerekprogramokkal kiegészítve, óvodás és kisiskoláskorú gyermekek és szüleik részére.

A KEDD Stúdió bemutatja:
 
ORSZÁGOS GYERMEKNAPI RAJZFILMÜNNEP
 
Bogyó és Babóca - 13 új mese: országos filmbemutató
               
 
A Rajzfilmünnep kiemelt eseménye a Bogyó és Babóca – 13 új mese című 70 perces gyerekfilm országos bemutatója.
 
Bogyó és Babóca – újra magyar mese a mozikban
 
A KEDD Animációs Stúdió tavaly mutatta be Bartos Erika bestseller mesekönyv-sorozatából, a Bogyó és Babóca mesékből készült rajzfilmsorozat első 13 epizódját. Az eredetileg televízióra készített sorozatot a stúdió rendhagyó módon a mozikban indította útjára. A mesefilm sok óvodás és kisiskolás számára az első meghatározó moziélményt jelentette. Az első évad, a Bogyó és Babóca - 13 mese volt a 2010-es év negyedik legnézettebb magyar mozifilmje (www.nemzetifilmiroda.hu statisztikája).
 
Időpont: 2011. május 29., Gyermeknap
 
Helyszínek: közel 30 magyarországi moziban és rendezvényhelyszínen (22 városból)

Pécsett az Uránia Moziban, gyermekeknek szóló programokkal, játékos feladatokkal!

A Rajzfilmünnep pécsi kísérőprogramjainak szervezői a Pécsimami és az Esélyek Háza.

A kísérőprogramokon való részvétel ingyenes!

További részletek a Rajzfilmünnep pécsi programjairól hamarosan a Pécsimamin!

www.rajzfilmunnep.hu

Forrás: www.kedd.net

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!
Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Tudtátok, hogy van egy nap, ami csak a magyar feltalálóké? Minden év június 13-án ünnepeljük a Magyar Feltalálók Napját, amikor a világot formáló magyar elmék előtt tisztelgünk. Ez egy remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzük, milyen találmányok születtek hazánkban, és hogy mennyi mindent köszönhetünk ezeknek a zseniális ötleteknek.
Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Magyarország tele van szebbnél szebb forrásokkal, ahol a természet csendje és a tiszta víz varázsa együtt ad élményt. Hoztam pár igazán hangulatos helyet.
Ugrás az oldal tetejére