Jelenlegi hely

Szavazzunk új udvart egy pécsi bölcsődének!

Az ANK Bölcsőde vezetője az intézmény udvarának megújításával kapcsolatos felhívás közzétételét kérte a Pécsimamitól. Nem kérdés, hogy a Pécsimami szívesen áll minden olyan ügy mellé, amivel pécsi gyermekeknek segíthet(ünk)

Ugye Neked is megér egy szavazatot?

Íme a részletek:
Kedves Szülők, Pécsimami látogatók!
 
AZ ANK Bölcsőde (Csoda Bölcsőde) Alapítványa indul a Startlap által a megújulás jegyében meghirdetett 1 millió Ft-os pályázaton. Mint tudják, régóta szeretnénk a bölcsőde udvarát megújítani, ami a szigorú előírások miatt nagyon sokba kerül, és igen szűkösek a lehetőségeink, hogy forrást találjunk e célra.  
           
A pályázatokat előválogatás követően a Startlap közönségszavazásra bocsátja a saját, illetve Facebook oldalán, majd a legtöbb szavazatott kapottak közül szakmai zsűri választja ki a nyerteseket. Sikerünk így a szavazatok és lik-ok számán is múlik.
 
Ezért kérünk mindenkit, hogy 07.22.-08.07. között keressen rá a www.megujulás.startlap.hu oldalra, és szavazzon pályázatunkra!
 
A szavazatokat a hozzánk járó 110 fő kisgyermek nevében KÖSZÖNJÜK!
 
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Mobilvilág…

Mobilvilág…

A minap egy nagymamával beszélgettem, aki némi felindultsággal, de talán inkább fásultsággal osztotta meg a következő történetet velem:
Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Tudtad, hogy minden évben július első szombatja a Nemzeti Ölelés Napja Magyarországon? Bár nálunk ez a nap még nem tartozik a legismertebb jeles napok közé, épp ezért különleges alkalom, hogy egy kicsit megálljunk és figyelmet szenteljünk annak, mennyit számít egy szeretetteljes ölelés a mindennapokban.
Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Mondjuk ki nyíltan: a családanya/háziasszony szerepkör nincs versenyben a legmagasabb presztízzsel bíró tevékenységek között. Azt a bejelentést, hogy valaki éppen GYES-en van Uram bocsá’ főállásban menedzseli a háztartást és a családot, a legritkább esetben fogadják vallásos áhítattal. Finomak voltunk? Szerintünk is.
Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Ugrás az oldal tetejére