Jelenlegi hely

Szívhez szóló ajándék nagyiknak, dédiknek... - Bublikum Fotó

Te mivel tudsz igazi mosolyt csalni a szüleid arcára?

Mióta megszülettek a gyerekeim, bárhogy töröm a fejem, a legnagyobb sikere mindig annak van, ami az unokákról szól... Hiába a sakk készlet apunak, a szuper kozmetikum anyunak, jó meleg takaró a dédinek: amikor a fiúkról készült  fényképeket fogják a kezükben, akkor derül fel igazán az arcuk...

 

        

Még nem szerezted be a nagyszülőknek, dédiknek szóló ajándékot? Szeretnéd valami igazán személyre szólóval meglepni őket? Ha a válaszod igen, érdemes tovább olvasnod!

A nagyfiamról eddig csak az oviban készült "profi" fénykép, a piciről még egy sem. Ezért várom nagy izgalommal, hogy az egész család felkerekedjen és a Bublikum Fotó műtermében részt vegyünk egy igazi családi fotózáson. Biztos azt gondolod, hogy ez megfizethetetlen... Nem így van!  Sőt, ha kinyomtatod az alábbi fotóbónt, 2000 forint kedvezményt kapsz a fotózás díjából! Kíváncsi vagyok az árakra és arra: hogyan zajlik egy ilyen fotózás!
 
 


Ez még nem minden!

Bár nagyon szorít az idő, nem kizárt, hogy a karácsonyfa alá tehesd a gyerkőcök minőségi fotóival készült, egész évre szóló falinaptárt. A falinaptár árait is megtalálod itt, de megsúgom Neked, hogy ha ugyanabból a naptárból többet rendelsz, Robi - aki nem csak profi fotós, hanem apuka is, így nagyon jól kezeli a "gyerekes" helyzeteket - a második és minden további naptárra kedvezményt ad. (Csak hivatkozz a Pécsimamira) - Így az egész családot meglepheted egy Rólatok szóló, minőségi ajándékkal!

Bublikum Fotó elérhetőségei:
Bublik Róbert
30/550-6902
bublikum@bublikum.hu
www.bublikum.hu

Jó készülődést kívánok:

Gellén Nóra

















 
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Már látogatható a Vörsi Betlehem

Egy kicsi falu különleges látnivalója – Idén is látogatható a Vörsi Betlehem

Tudtad, hogy egy Balaton melletti kis faluban látható Közép-Európa legnagyobb betleheme? Idén 75. alkalommal építette fel Vörsön a falu apraja-nagyja Jézus születésének pillanatát megörökítő bibliai jelenetet, aminek csodájára járnak a világ minden részéről.
Egy tészta és sok szósz

Egy tészta és sok szósz

Van itthon egy kis hús, egy kis ez, egy kis az, de mi legyen belőle? Persze a fénysebességénél is gyorsabban, az sem baj, ha a maradékok is eltűnnek… Na erre ideálisak a szószos tésztaételek és egytálételek.
Bátor ötletek Karácsonyi pulcsikhoz

Bátor ötletek Karácsonyi pulcsikhoz

A legtöbb anyuka jól tudja: kevés az idő, mégis szeretnénk csinosan, kényelmesen és egyedien öltöztetni magunkat és a családot. Sokunknak fontos a fenntarthatóság is, ezért a kinőtt vagy megunt ruhák átalakítása, javítása és újravarrása sokkal vonzóbb, mint a kidobás. És hát valljuk be… egy kis kreatív varrással tényleg pillanatok alatt csodát lehet tenni.
Készítsetek karácsonyi angyalokat!

Készítsetek karácsonyi angyalokat!

A karácsonyi angyalok évről évre visszatérő, gyönyörű szimbólumai az ünnepnek.
Ugrás az oldal tetejére