Jelenlegi hely

Zümm-Zümm a Pécsimami Napokon!

Hogy ki az a Zümm-zümm? Aki ellátogat a Pécsimami Napok április 29-ei rendezvényére (Kossuth tér, Fürdő utca 1. 16.00-18.30), az nem csak az óóriási, de nagyon kedves méhecskével ismerkedhet meg, de "igazi" lovagokkal és hercegnőkkel is találkozhat, sőt: ha a lovagok és hercegnők segítségével megoldja az izgalmasnál-izgalmasabb feladatokat: elnyeri méltó jutalmát.

Mindebben a Zümm-Zümm Kölyökparty Service lesz segítségünkre, ismerkedjetek meg velük:

<--break->Zümm-Zümm Kölyökparty Service:

 
Hogy ne legyen minden születésnap egyforma: ajándékok és édességek sora. Nálunk nincs két egyforma rendezvény, mindegyik egyénre szabott: az ajánlatadástól a kivitelezésig mindenben az Ön és gyermeke igényeihez alkalmazkodunk, improvizálunk.  
 
44 téma között találhat lányosat, fiúsat vagy nemtől függetlent az ovis-, a kisiskolás- és a tini korosztály részére egyaránt. Kiegészítő partyelemeink sora végtelen.   
 
Az alapcsomagban egy 2 órás, folyamatosan pörgő foglalkozást kínálunk jelmezes játékmester vezetésével. A játékokhoz szükséges alapanyagokat, eszközöket, kellékeket mi biztosítjuk. A választott témához kötődő mókás, izgalmas, ismeretterjesztő feladatok egy kerek történet elemei, a szellemet, a testet és a lelket egyaránt fejlesztik.
 
Születésnapi partijaink nagy részét házhoz kérik, de ha különböző okokból nem szeretne nagy felbolydulást és felfordulást a családi fészekben, változatos helyszíneket kínálunk a kisebb-nagyobb rendezvények lebonyolításához. (Ehhez kérje külön ajánlatunkat!)

 
Ezen felül nagyobb rendezvényekre is felkészültek vagyunk, keressen, ha gyereknap, családi nap, céges rendezvény, mikulás, esetleg esküvő közeledik.
 
 (Részletes leírásukat a honlapunkon találja: www.kolyokparty.com.)
 
Pécsett és környékén elérhető: Markó Éva vicus@kolyokparty.com, 20-2822310 J

 
 
 
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

... már ha van nekik ;-) Nem tudom, ti hogy vagytok vele, évekkel ezelőttig azt gondoltam, hogy nincs az mennyiségű szaloncukor, ami nem fogy el decemberben. Általában a Mikulás nap táján vett első zacskók pár nap alatt elfogytak, a fára (vagy inkább csak alá) szánt szaloncukrokat el kellett dugni, hogy megérjék a fadíszítést. Mára változtak az étkezési szokásaink - kevesebb szaloncukrot veszek - és marad az ünnepek után is. Na, attól nem félek, hogy lejár a szavatosságuk, de elgondolkodtam azon, hogy milyen változatos módon lehet még őket felhasználni.
Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Télen sok szülő érzi úgy, hogy az öngondoskodás egy szép, de elérhetetlen fogalom. Mintha ez is még egy feladat lenne a listán, amit jó lenne kipipálni – de valahogy sosem jut rá idő, energia vagy tér. Pedig gyakran nem arról van szó, hogy nem törődünk magunkkal, hanem arról, hogy kevesebből próbálunk ugyanannyit adni. Ha télen azt érzed, hogy fáradtabb vagy, türelmetlenebb, és nehezebb magadra figyelni, az nem kudarc. Ez az időszak eleve többet vesz ki belőlünk, mint máskor.
Amikor az év eleje inkább megtart, mint indít

Amikor az év eleje inkább megtart, mint indít

Az év eleje sokaknál nem friss lendülettel indul, hanem csendesebb, nehezebb érzésekkel. Az ünnepek elmúltak, a hétköznapok visszatértek, kint korán sötétedik, és mintha belül is lassabban mozdulna minden. Családként ez gyakran még erősebben érződik: újraindul az ovi, az iskola, a munka, miközben az energiaszintünk nem igazán tart lépést a naptárral. Ha ilyenkor azt érzed, hogy az év eleje inkább nyomasztó, mint lelkesítő – fontos kimondani: nem vagy egyedül, és nem veled van a baj.
2025 a masni éve

2025 a masni éve

Náluk minden karácsony ugyanúgy kezdődött. A doboz lekerült a polcról, előkerültek a régi díszek, a konyhát betöltötte a fahéj és a sütemény illata. Ugyanaz az abrosz, ugyanazok az ízek, ugyanazok a megszokott mozdulatok. Idén azonban anya megállt egy pillanatra.
Ugrás az oldal tetejére